دوشنبه 7th اکتبر 2013 , ساعت: 04:10کد مطلب : 52754 نسخه قابل چاپ

سیدعلیرضا بهشتی شیرازی به بند ۳۵۰ زندان اوین بازگشت

با تمدید نشدن مرخصی، سیدعلیرضا بهشتی شیرازی به بند ۳۵۰ زندان اوین بازگشت.

به گزارش  کلمه، سیدعلیرضا بهشتی شیرازی، دبیرهیات دولت دوران دفاع مقدس و مشاور ارشد میرحسین موسوی که در دادگاه انقلاب به پنج سال حبس محکوم شده است، پس از دو هفته مرخصی به همراهان خود در زندان اوین پیوست.

روزهای آخر تابستان تعدادی از زندانیان سیاسی از بند ۳۵۰ و بند زنان زندان اوین آزاد شدند و وعده ی آزادی های بیشتر از سوی مسئولان در حالی به طور چشمگیری خانواده ها را چشم انتظار گذاشته است که همچنان زندانیان سیاسی زیادی با حکم های ناعادلانه در زندان های کشور دوران حبس خود را می گذرانند.

 پسر سیدعلیرضا بهشتی شیرازی در صفحه شخصی فیس بوک خود نوشته است: “و بالاخره پدر برگشت به اوین بعد مدتی مرخصی با کوله باری از نگاه من پشت سرش و سوال نیلوفر که ازو میخواست تا بماند میگفت تو که دو سال سره کار رفتی ۱ سال هم بمون مرخصی آخه نمیداند که پدر کارش شده است آزاده بودن”

بهشتی شیرازی سابقه عضویت در حزب جمهوری اسلامی، حضور در جنگ تحمیلی و دبیری هیات دولت در دوران نخست وزیری میرحسین را در کارنامه‌ی خود دارد.

 

وی که از شاگردان عارف فقید مرحوم اسماعیل دولابی است، پس از جنگ به فعالیت و مدیریت فرهنگی اشتغال داشت.

0

حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.