دوشنبه 20th اکتبر 2014 , ساعت: 08:10کد مطلب : 68587 نسخه قابل چاپ
مردم اصفهان در انتظار معرفی عوامل اسیدپاشی‌

سپاه پاسداران اصفهان تعدادی از متهمان سایبری را دستگیر کرد

در حالی که جو ترس و التهاب اصفهان را فرا گرفته و مردم منتظر اطلاع رسانی در مورد عوامل اسیدپاشی هستند؛ سپاه پاسداران خبر از دستگیری تعدادی از متهمان سایبری داد
به گزارش ایرنا یک شبکه انتشار و ترویج مسائل غیر اخلاقی از سوی بخش سایبری اطلاعات سپاه صاحب الزمان استان اصفهان شناسایی و شش تن از عاملان راه اندازی این شبکه شناسایی و دستگیر شدند.

در این گزارش افزوده شده است : در نتیجه ی مانیتورینگ شبکه های اجتماعی در فضای مجازی که وظیفه ذاتی عناصر اطلاعاتی است، کارشناسان سایبری اطلاعات سپاه صاحب الزمان اصفهان با اقدامات فنی پیچیده شبکه ایی را منهدم کردند که علاوه بر نشر اکاذیب و شایعات در گروه های تلفن همراه، با ایجاد محیط های ضداخلاقی، دختران و پسران جوان را اغفال می کردند.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان افزود : عاملان راه اندازی این شبکه که با هماهنگی گروه های وابسته به سرویس های جاسوسی کشورهای بیگانه در حال عضو گیری در سطح کشور بودند ، پس از دستگیری به اعمال مجرمانه خود اعتراف کرده و تحویل مراجع قضایی شدند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.