جمعه 22nd ژوئن 2012 , ساعت: 07:06کد مطلب : 13713 نسخه قابل چاپ
در اعتراض به گرانی و تورم

سه روز‌ خرید نان و شیر تحریم می‌شود

خبر تحریم خرید مواد لبنی چند روزی است در فضای مجازی در حجم وسیعی منتشر شده و برخی از گزارش ها نیز از استقبال مردم از این نافرماندنی مدنی خبر می دهند.

به گزارش سایت ملی -مذهبی در پیامکی که  میان مردم پخش شده است  تصریح شده :«شنبه، یکشنبه، دوشنبه در اعتراض به گرانی و تورم نان و شیر خریداری نمی کنیم. فقط سه روز با هم متحد باشیم. برای کمک به هموطنان کم درآمد و آسیب پذیرمان. لطفا اطلاع رسانی کن هموطن.»

در روزهای اخیر قیمت مواد لبنی به میزان وسیعی بالا رفته است که این موضوع باعث نگرانی مردم شده است. به گونه ای که مسئولان قادر به مهار صعود سرسام آور قیمت شیر نیستند.

در حالی که مقامات دولتی در ابتدا منکر تاثیر تحریم ها بر گرانی مواد غذایی شده بودند اما امروز  تاثیرگذاری تحریم ها بر معیشت مردم را تایید می کنند.

با این وجود امروز محمود احمدی نژاد رئیس دولت دهم مدعی شده است که اقتصاد ایران در مقام هفدهم قرار دارد و به زودی در مقام پانزدهم قرار می گیرد.

زنجیره بیکاری، تورم، گرانی و اختلاس ، مردم را از وضیعتی فعلی و بحران مدیریت ناراضی کرده است.

0

حوزه :
  1. حمید

    “زنجیره بیکاری، تورم، گرانی و اختلاس ، مردم را از وضیعتی فعلی و بحران مدیریت ناراضی کرده است.” و الا ، زدن و در بند کردن و کشتن و تجاوز رسالت حاکمانمان است . قبول ندارید؟ از فصل الخطاب بپرسید ، گر چه به صد زبان گفته است .

    0
  2. k.f

    روز قدس امسال روز اعتراض و راهپیمایی در رابطه با گرانی و دروغگویی و خیانت مسعولین نظام و سپاه

    0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.