یکشنبه 18th آگوست 2013 , ساعت: 11:08کد مطلب : 49586 نسخه قابل چاپ

سن سکته در ایران به زیر ۲۰ سال رسیده است

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی با اشاره به  به تأسیس مدرسه جراحی قلب گفت: در این مدرسه تنها به فوق تخصص‌های جراحی قلب و تنها در رشته‌هایی خاص به کسانی که ثبت نام کرده‌اند، آموزش داده می‌شود.

عبدالحسینی افزود: این فاز دارای پیشرفته‌ترین واحد پزشکی هسته‌ای در منطقه است.

به گزارش ایلنا وی در بخش دیگر سخنانش بیمارستان فوق تخصصی را از قطب‌های قوی درمانی و دارای جایگاهی قوی در توریسم درمانی دانست و افزود: در توریسم درمانی در چند سال گذشته خیلی پیشرفت داشته‌ایم اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که این تلاش‌ها منسجم نبوده است.

مدیر عامل بیمارستان رضوی  با اشاره به برخی دلالی‌هایی که در این زمینه وجود دارد، افزود: این دلالی‌ها باعث شده است درمان‌های نابجایی بر روی افرادی که از کشورهای دیگر به ایران می‌آیند انجام گیرد به گونه‌ای که این درمان‌های نا به جا عوارضی را هم برای آن‌ها به دنبال دارد.

عبدالحسینی بیشترین جراحی‌های قلبی را مربوط به عروق کرونر دانست و افزود: در بیمارستان رضوی ۷۵ تا ۸۰ درصد جراحی‌ها مربوط به عروق کرونر هستند.

وی با اشاره به اینکه سن سکته قلبی به زیر ۲۰ سال رسیده است، افزود: بیمار ۱۸ ساله را داشتیم که سکته قلبی کرده بود.
عبدالحسینی ژنتیک، تغذیه، رفتار فیزیکی، و استرس را از عوامل ایجاد این بیماری عنوان کرد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.