سه‌شنبه 20th نوامبر 2012 , ساعت: 11:11کد مطلب : 29974 نسخه قابل چاپ
احمد خاتمی:

زن‌سالاری خلاف دستور اسلام و قرآن است!

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید «زن‌سالاری» به طور مطلق خلاف دستور اسلام و قرآن است که «متاسفانه» در قالب «طرح‌ها و برنامه‌های انسان‌دوستانه در حال افزایش است.»

به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای خاتمی روز دوشنبه (۲۹ آبان) در جمع گروهی از مردم مشهد با اعلام این مطلب به مردان هشدار داده «در هدایت و رهبری خانواده هوشیارانه تصمیم بگیرند.»

وی به مردان و پدران توصیه کرده در تصمیم‌گیری‌های مربوط به خانواده همچون «پیامبر اسلام» عمل کنند و با همه اعضای خانواده مشورت کنند.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود ادعا کرده که شخصیت زنان در غرب با «یک ژست مکارانه» به نام حقوق بشر «له» می‌شود.

به گزارش دیگربان، خاتمی همچنین با انتقاد از برنامه شبکه‌های ماهواره‌ای گفته که «استفاده از ماهواره‌ها در منازل اسلامی اشتباه است.»

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کشورهای غربی در حال «دزدی دین فرزندان اسلام» هستند٬ اظهار کرده است: «برای مقابله با این حیله دشمن٬ بهترین راه حضور خانواده‌ها در مجالس دینی است.»

 روحانیون حاکم بر این سال‌هاست تلاش می‌کنند قوانین و دستورات اسلام را در جامعه به اجرا بگذارند.

آن‌ها بیش از ۳۰ سال است که به غرب و مناسبات اخلاقی٬ سیاسی و اقتصادی آن حمله کرده و ادعا می‌کنند روش تازه‌ای برای زندگی بشر در اختیار دارند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.