دوشنبه 6th آگوست 2012 , ساعت: 11:08کد مطلب : 18914 نسخه قابل چاپ
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

«زائران گروگان گرفته شده» به‌زودی آزاد می‌شوند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: ۴۸ زائر ایرانی گروگان گرفته شده توسط مخالفان بشار اسد در آستانه آزادی قرار دارند و بزودی آزاد خواهند شد.

به گزارش ایلنا، سید حسین نقوی حسینی در رابطه با گروگان گیری ۴۸ نفر از «زائران ایرانی» در سوریه گفت: با توجه به اینکه این زائران جز اطبا کشور ایران محسوب می‌شوند وزارت خارجه بطور جدی دنبال پیگیری آزای زائران ایرانی در سوریه است.

وی در ادامه بیان کرد: وزارت خارجه از هر نیروی که بتواند دراین موضوع اثر گذار باد استفاده خواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: ۴۸ «زائر ایرانی» گروگان گرفته شده توسط مخالفان بشار اسد در آستانه آزادی قرار دارند و بزودی آزاد خواهند شد.

نماینده ورامین در مجلس سورای اسلامی در باسخ یه سوالی مینی بر اینکه آیا وزارت امور خارجه ایران با مخالفان بشار اسد نیز در رابطه با آزادی ۴۸ زائر ایرانی رایزنی‌هایی را انجام داده است یا خیر؟ گفت: وزارت خارجه توسط دولت‌های اثر گذار بر سوریه با مخالفان بشار اسد در رابطه با آزادی ۴۸ زائر ایرانی رایزنی‌هایی صورت داده است.

وی گفت: دولت سوریه باید در رابطه با این گونه اقدامات تدابیری بیندیشد تا دیگر شاهد این گونه اتفاقات در این کشو نباشیم و وزارت امور خارجه اگر مشاهده می‌کند که در سوریه امنیتی وجود ندارد می‌بایست سفر زائران ایرانی به سوریه را محدود کند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.