چهارشنبه 20th ژوئن 2012 , ساعت: 10:06کد مطلب : 13325 نسخه قابل چاپ
انتقاد تلویحی جانشین فرماندهی سپاه از چین و روسیه

رفتارهای ریاکارانه برخی از قدرت های حامی ایران گول زننده است

جانشین سپاه پاسداران گفت: امروز در جنگ اقتصادی همه دنیا در مقابل ما ایستاده اند و ما حتی یک متحد متعهد هم نداشته و نداریم.

به گزارش  واحد مرکزی خبر ،‌سردار سلامی در گردهماییاساتید بسیجی در مرکز همایش های صدا وسیما با بیان اینکه سفیران انقلاب در برابر ۶ قدرت جهان ایستاده اند افزود : امروز در نظام فکری دشمن انفعال ایجاد شده است.

وی گفت: «تا به امروز ما زیر فشار ، تهاجم و توطئه قدرت های بزرگ به شکلی ائتلافی و به هم پیوسته قرار داریم و مصداقهای بسیار روشنی هست که نشان میدهد در این ۳۳ سال در یک نبرد پیوسته جهانی با جنبه های مختلفی از جنگ مواجه بوده ایم .»

سلامی در ادامه با بیان اینکه در همه این عرصه ها همه قدرت ها با هم بوده اند افزود: رفتارهای ریاکارانه و سیاسی برخی قدرت ها که به ظاهر نشان میدهند کمی به ما متمایل هستند گول زننده است و واقعیت ندارد .

وی گفت : انها بر اساس موقعیت قدرتی و بدون داشتن مضمون استراتژیک از روابطشان با ما فقط از فرصت های نظام برای برقراری توازنی جدید استفاده می کنند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران به ۸ سال جنگ تحمیلی اشاره کرد وگفت : در ان جنگ ما با جنگ افزارهای قدرتهای بزرگ مواجه بودیم وانها تمام توان خود را پشتوانه نظام بعثی عراق کرده بودند.

سردار سلامی گفت: نبرد از جبهه نظامی به جبهه های دیگر منتقل شده است و در این داستان تحریم اقتصادی هم همه دنیا یک طرف ایستاده و نظام جمهوری اسلامی در طرف دیگر قرار دارد.

خاطرنشان می شود سلامی به صورت تلویحی از چین و روسیه انتقاد کرده است که در پرونده هسته ای از طریق حمایت مقطعی از ایران درصدد کسب منافع خود هستند.

 


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.