چهارشنبه 31st اکتبر 2012 , ساعت: 09:10کد مطلب : 28195 نسخه قابل چاپ
اکران فیلم سینمایی قصه ها ساخته رخشان بنی اعتماد و با بازی باران کوثری لغو شد

رضا رشید پور: چرا فیلم لاله صدیق بودجه میلیاردی می گیرد اما باران کوثری ممنوع الفعالیت می شود؟

در حالی که محدودیت های وزارت ارشاد علیه باران کوثری بازیگر منتقد سینما ادامه دارد رضا رشیدپور  در ادامه سلسله ویدئوهایی که تحت عنوان خانه شیشه ای منتشر میکند به این اعمال محدودیت اعتراض کرد.

به گزارش بازتاب وی این بار به نقد سیاست های بی ثبات دستگاه های فرهنگی کشور پرداخت و گفت که در گذشته قصد داشته لاله صدیق را به برنامه اش دعوت کند اما مسئولان صداوسیما مجوز چنین عملی را نداده و فعالیت های وی را سبک زندگی غربی خوانده اند و حالا بودجه میلیاردی برای ساخت فیلم درباره صدیق تخصیص پیدا می کند.

وی ادامه داد  بازیگر فیلم ۱۸+ قراردادش برای فیلم ایرانی لغو نمی شود و آب هم از آب تکان نمی خورد! در مقابل اما بازیگری چون باران کوثری نه تنها ممنوع الفعالیت می شود بلکه فیلمی که در آن در حال بازی بود، توقیف می شود و عین عین عدالت است…

محدودیت های علیه باران کوثری همچنان ادامه دارد . در آخرین مورد اکران فیلم سینمایی «قصه‌ها» آخرین ساخته‌ی رخشان بنی‌اعتماد لغو شد.

به گزارش کافه سینما نمایش این فیلم که قرار بود ۱۲ آبان ماه در کانون فیلم پردیس سینمایی «قلهک» برای اولین‌بار اتفاق بی‌افتد، فعلا لغو شده است. یکی از بازیگران این فیلم باران کوثری است.

چندی قبل باران کوثری به همراه پیمان معادی خواه تئاتر مشترکی را اجرا می کردند که اجرای این تئاتر نیز متوقف شد.


  1. حامد

    شاید به اختلاف فرهنگی ربط داشته باشد .

  2. حماسه ایرانی

    احتمالن باران کوثری اختلاف فرهنگی زیادی با آقایان دارد. سازنده فیلم لاله، با آن گذشته مشعشع (در معنی مجازی که در معنی حقیقی) و دیپلمات ایرانی در برزیل و آلمان زبان فرهنگی آقایان را خوب می فهمند و اختلافی ندارند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.