دوشنبه 1st جولای 2013 , ساعت: 03:07کد مطلب : 46990 نسخه قابل چاپ
حسن روحانی در دیدار با مدیران رسانه ها:

رسانه انتظار مردم را بیان کند

رئیس جمهور منتخب با تاکید بر این که رسانه ها در دوران انتخابات صحنه انتخابات را برای حضور مردم آماده کرده اند و نقش رسانه ها در این باره بسیار ارزشمند بود، گفت: در دولت آینده بنای ما بر این است که ارتباط دولت و رسانه ها ارتباطی دوسویه باشد یعنی رسانه ها برای پیشبرد اهداف مدنظر مردم، نظام و دولت به دولت کمک کنند.

به گزارش مهر، دکتر حسن روحانی در نشست هم اندیشی مدیران رسانه های داخلی، اظهار کرد: رسانه ها در طول انتخابات زمینه را برای انتخاباتی سزاوار و متناسب با شان ملت بزرگ ایران فراهم کردند و بعد از انتخابات نیز رسالت خود را ایفا می کنند.

وی با تشکر از حضور مدیران رسانه های داخلی در این نشست و با عذرخواهی از وقت کمی که برای حضور در جمع این مدیران دارد، گفت: فرصت دیگری را برای جلسه با اصحاب رسانه اختصاص خواهیم داد، زیرا نشست های این چنینی را لازم و آن را فرصت می دانیم.

رئیس جمهور منتخب افزود: در دولت آینده بنای ما بر این است که ارتباط دولت و رسانه ها ارتباطی دوسویه باشد یعنی رسانه ها برای پیشبرد اهداف مدنظر مردم، نظام و دولت به دولت کمک کنند و از طرفی دیدگاه ها و انتظارات مردم را به دولت منعکس کنند.

روحانی گفت: انتظار دولت این نیست که رسانه یکسویه عمل کند بلکه رسانه باید آنچه را که انتظار مردم است بیان کند و البته در شرایط فعلی که احزاب ما آنچنان فعال نیستند بخشی از بار احزاب بر دوش رسانه هاست.

وی افزود: مردم انتظارات بر حق و نظرات قابل ملاحظه ای دارند که انعکاس انتظارات و مشکلات مردم و همچنین نقد دلسوزانه از وظایف رسانه هاست.

روحانی با اشاره به اینکه دولت هم بی نقص نیست، گفت: در واقع رسانه ها نوعی نظارت دائمی بر کار حکومت و دستگاه های اجرایی دارند و این نقد برای دولت و کشور حتما مفید خواهد بود و در دستیابی به اهداف عالی مدنظر نظام و مردم و همچنین تحقق مطالبات مطرح شده در انتخابات کمک خواهد کرد. ارتباط خوبی میان دولت و رسانه ها در دولت یازدهم خواهد بود البته ارتباط ما دوسویه خواهد بود.

نشست هم اندیشی مدیران رسانه های داخلی با همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد و در آن تعدادی از مدیران مسئول خبرگزاری ها و روزنامه های داخلی دیدگاه های خود را مطرح و انتظارات خود را از دولت یازدهم بیان کردند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.