پنج‌شنبه 14th مارس 2013 , ساعت: 11:03کد مطلب : 39312 نسخه قابل چاپ
جنگ علی لاریجانی و محمود احمدی‌نژاد ادامه دارد:

رئیس مجلس خطاب به مردم قم:به دلیل عجز اداری استاندار قم به استقبالم نیایید

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مردم قم، با اشاره به برخی برنامه ریزی ها برای استقبال از خود، ضمن تشکر از مردم قم با تأکید بر عدم همکاری استاندار قم از مردم خواست در منزل پدری وی با او دیدار کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت متن نامه رئیس مجلس و نماینده قم به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و عزیز قم

 

اینجانب طبق روال همیشگی برای انجام وظایف نمایندگی و پیگیری امور شهر بنا دارم که فردا در حوزه انتخابیه باشم، شنیدم که جمعی از مردم برای استقبال از خادم خود برنامه ریزی کرده اند، ابتدا از محبت مردم بزرگوار قم سپاسگذارم و به هیچ وجه راضی به ایجاد زحمت برای آنها نیستم بخصوص در این ایام که به عید نوروز نزدیک است و ممکن است موجب ترافیک و مزاحمت گردد، از جانب دیگر با توجه به اینکه برخی از مسئولین شهر مانند آقای استاندار بهانه هایی آورده اند که دلالت بر عجز اداری آنان دارد، تقاضا دارم از هرگونه برنامه ای برای استقبال خودداری فرموده و اجازه دهند تا وقت خود را صرف خدمت بیشتر به استان نمایم.

لذا مثل همیشه در منزل مرحوم والد در خدمت مردم شریف خواهم بود.

 

گفتنی است پس از حادثه ۲۲ بهمن قم که در آن عده ای به صورت سازماندهی شده در حرم حضرت فاطمه معصومه ، مانع سخنرانی رئیس مجلس شدند ، این اولین حضور علی لاریجانی در حوزه انتخابیه قم  است.


 1. شیرازی

  چه از خود متشکر . کی خواست که باستقبالت بیاید ؟ ها ها ها

 2. حمید

  ایجاد ترافیک چیه ، استان قم برای استقبال از خادمشان تعطیل میشد ، آقا شکسته نفسی فرموده اند !!!
  کاش رابطه عجز اداری استاندار و بهانه را هم روشن میساختند . استاندار و مسئولین شهر در راستای رفتن علی آقا به منزل مرحوم والد هم وظیفه ای به گردن دارند ؟

 3. ناشناس

  نماینده‌ی محترم مردم شریف قم، املاش ضعیفه! سپاسگذار اشتباه است آقای دکتر، باید بنویسید سپاسگزار

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.