دوشنبه 13th ژانویه 2014 , ساعت: 01:01کد مطلب : 57914 نسخه قابل چاپ

دکتر غروی ساعاتی پس از آزادی به بیمارستان منتقل شد

دکتر سید علی اصغر غروی نیمه شب گذشته (۲۱/۱۰/۹۲) و ساعاتی پس از آزادی به قید وثیقه، به دلیل نامساعد بودن وضعیت عمومی به بیمارستان مراجعه نموده و تحت اقدامات تشخیصی و درمانی قرار گرفت.

به گزارش ندای آزادی، دکتر غروی که از درد شدید کمر و بی حسی دست و پا و مشکلات ناشی از بیماری قلبی و عروقی رنج می‌برد، در مدت ۶۳ روز بازداشت در بند ۲۰۹ بازداشتگاه اوین، مضاف بر تشدید بیماریها، دچار کاهش وزن و ضعف جسمی شدید گشته‌ است.

دستگیری این عضو شورای مرکزی نهضت آزادی، پس از انتشار مقاله‌ای در روزنامه “بهار” صورت گرفت که خود موجب توقیف “بهار” و احضار وزیر ارشاد به مجلس شده بود.

دکتر غروی ۱۹ آبان در شهر اصفهان بازداشت و صبح روز دوشنبه ۱۳۹۲/۸/۲۰، توسط ضابطین دادگاه انقلاب از اصفهان به دادسرای فرهنگ و رسانه در تهران منتقل شد.

سید علی اصغر غروی، عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران و مسئول شاخه این حزب در استان اصفهان، از سال ۱۳۸۰ اقدام به برگزاری کلاسهایی با عنوان تفسیر ترتیبی و تفسیر موضوعی قرآن مبین کرد که این کلاس‌ها توسط اداره اطلاعات اصفهان تعطیل شد.


حوزه :
  1. سید حسن

    بعد بگویید این رژیم به فکر سلامتی مردم نیست، بده که در آسایشگاه های مجهزی که برای مخالفان سیاسی خودش در نظر می گیره ظرف مدت کوتاهی اونها رو از شر اضافه وزن خلاص می کنه، طوری که می توان از هر کس که به این آسایشگاه های مدرن و مجهز مراجعه می کنه، تصاویر «قبل از مراجعه» و «بعد از مراجعه» تهیه کرد؟
    رژیم بلاهت راست میگه که ایران اصلا زندانی سیاسی حتی مخالف سیاسی هم نداره و ۲۰۰% از مردم در خط رهبری هستند! اینا فقط هر چند وقت یکبار یک عده رو مهمون آسایشگاه های مجهزشون می کنند، چون به اطعام المساکین و رسیدگی به مستمندان پای بند هستند. اینکه فک محسن روح الامینی رو در کهریزک خرد کرده باشند، ترانه موسوی را گروهی مورد تجاوز قرار داده باشند و بعد جسدش رو سوزونده باشند و یا با ماشین نیروهای انتظامی از روی مرحوم شبنم خانم رد شده باشند، همش کار انگلیسی هاست (با اون چشم های چپ کور شده شان). این حکومت طیب و طاهره، درست به طهارت معاویه و مادرش هند!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.