یکشنبه 9th ژوئن 2013 , ساعت: 11:06کد مطلب : 45769 نسخه قابل چاپ
خبرگزاری امنیتی فارس از احتمال بررسی مجدد صلاحیت حسن روحانی خبر داد

دومین شوک بزرگ سیاسی به جامعه ایران وارد می شود؟

خبرگزاری امنیتی فارس خبر داده احتمالا صلاحیت حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری فردا مجددا در جلسه شورای نگهبان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با  فارس گفت: به دلیل اظهارات ضد امنیتی و غیرقانونی حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، شورای نگهبان تصمیم دارد تا صلاحیت این کاندیدا را در جلسه فردای خود مجددا مورد بحث و بررسی قرار دهد.

وی افزود: حمایت از سران فتنه در جلسات سخنرانی، افشای اطلاعات نظام و حرکات ضد امنیتی همچون همایش حامیان روحانی در جماران از جمله مواردی است که شورای نگهبان تصمیم دارد تا به این دلایل صلاحیت این کاندیدا را مجددا مورد بررسی قرار دهد.

این منبع آگاه تاکید کرد:‌ همچنین حرکات خیابانی مانند همایش ورزشگاه شهید شیرودی از دیگر مواردی است که شورای نگهبان تصمیم گرفت تا صلاحیت این کاندیدا را مورد بررسی مجدد قرار دهد.

این خبر در حالی منتشر شده است که اخیرا علی باقری معاون سعید جلیلی نسبت به اظهارات حسن روحانی در سومین مناظره اعتراض کرده بود  و مدعی شده بود وی  اسناد طبقه بندی شده را منتشر کرده است.

خاطرنشان می شود تعدادی از جوانان ستاد حسن روحانی همچنان در زندان به سر می برند.

برخی اعتقاد دارند این خبر می تواند در راستای جنگ روانی خبرگزاری امنیتی فارس باشد.


 1. mehman

  آقای عارف در چند نوبت گفته که نمیخواهد از انتخابات کنار بکشد و دلایلی دارد. مهمترین دلیل وی که هیچگاه آنرا به زبان نیاورده آنستکه آقای خامنه ایی از او خواسته که کاندید شود و اگر رقیبی از جبهه اصلاحات برای او پیدا شد با مکانیزم شورای نگهبان او را حذف خواهند کرد. در حقیقت نامزد آقای خامنه ایی آقای عارف است نه جلیلی و ولایتی و … که او متهعد به آقای خامنه ایی شده است.

 2. محامی

  خبر گزاری فارس خبر مربوط به احتمال بررسی صلاحیت مجدد روحانی را
  حذف کرد

 3. reza

  کابینه قالیباف لو رفته.همه اراذل جمعند.من با این که طرفدار احمدی نژادم ودل خوشی از نامردی سال ۸۸ هاشمی و اصلاحطلب ها نداریم .یه خاطر کشور به روحانی رای میدم.ای کاش این جماعت اصلاح طلب هم مفهوم منافع ملی رو بفهمند.که نتیجه رفتار سال ۸۸ اونها تضعیف امروز جمهوریت شده است.وقدرت گرفتن نظامیان.

 4. محمود

  اگر روحانی رد صلاحیت شود ، معلوم میشود که حاکمیت هم مانند مردم از این بازی موش و گربه ۳۵ ساله بین ملت و حکومت خسته شده و میخواهد کار یکسره شود .

 5. حمید بهشتی

  به مناسبت شایعه پراکنی و زدن اتهام به نامزد ریاست جمهوری آقای حس روحانی از جانب خبرگزاری فارس در ۱۹ خرداد۱۳۹۲
  یکبار دیگر خبرگزاری فارس خبر نادرستی را پخش نموده، شایعه ای را علیه شخصی که صلاحیت او برای مقام ریاست جمهوری تأیید شده است به کاری خلاف مصلحت و قانون شکنی متهم نموده است. حال باید روشن شود آیا مسئولان این خبرگزاری از چه پشتینبانی و حمایتی برخوردارند که اینگونه بی شرمانه به اشخاص مورد اعتماد و وثوق مردم و تأیید شده از جانب مراجع قانونی افترا می بندد. به نظر اینجانب در هنگامه انتخابات انتشار یک چنین شایعه ای موجب آشوب گشته، مصداق ایجاد فتنه و حرج و مرج را دارد. جای آن دارد که مراجع قانونی به این شایعه پراکنی و تهمت زنی خبرگزاری فارس رسیدگی نمایند. آیا در وزارت کشور مرجعی نیست که به این کار رسیدکی کند؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.