شنبه 5th اکتبر 2013 , ساعت: 03:10کد مطلب : 52669 نسخه قابل چاپ
مهدی کوچک زاده:

دوستان خاتمی سعید حجاریان را ترور کردند

مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده تندروی  مجلس ادعا کرده که سعید حجاریان را دوستان محمد خاتمی٬ رئیس جمهوری پیشین ایران «ترور» کرده بودند.

آقای کوچک‌زاده این ادعا را در گفتگویی که روز شنبه (۱۳ مهر) از وی در خبرگزاری فارس منتشر شده٬ مطرح کرده است.

به گزارش دیگربان وی گفته «وقتی آن آقا {سعید عسگر} به آقای حجاریان شلیک کرد، ابتدا دیگران را متهم کردند و بعد‌ها مشخص شد که این فرد از وابستگان مجموعه خودشان {اصلاح‌طلبان} بوده است.»

سعید حجاریان در سال ۱۳۷۸ به دست سعید عسگر مقابل شورای شهر تهران ترور شد و تا کنون آمران اصلی این ترور معرفی نشده‌اند.

از مخالفان محافظه‌کار و نظامی دولت محمد خاتمی به عنوان آمران و عاملان اصلی این ترور نام برده می‌شود.

محمد خاتمی هفته گذشته در گفتگویی نسبت به از سر گیری ترور‌ها در ایران هشدار داده که این هشدار با خشم خبرگزاری فارس٬ وابسته به سپاه پاسداران مواجه شده است.

این خبرگزاری در یک هفته گذشته‌ها چندین خبر و گزارش علیه این ابراز نگرانی رئیس جمهوری اصلاحات منتشر کرده و از مقام‌های امنیتی و قضایی خواسته با وی برخورد کنند.

کوچک‌زاده نیز در همین راستا گفته است: «پیش‌بینی ترور توسط خاتمی احتمالا ناشی از اطلاع از فعالیت تروریست‌هاست.»

وی افزوده که «دستگاه‌های امنیتی باید با محمد خاتمی برخورد و از او سؤال کنند که بر اساس چه اطلاعاتی پیش‌بینی ترور کرده است.»

احمد سالک دیگر نماینده محافظه‌کار مجلس هم به خبرگزاری فارس گفته که «با توجه به اظهارت خاتمی، از این پس هر اتفاق ضدامنیتی در قالب ترور رخ دهد، مسئولیت آن متوجه خاتمی خواهد بود.»

سالک اظهار کرده است: «نمی‌دانیم چرا آقای خاتمی نمی‌خواهد کشور در آرامش باشد؛ نمی‌دانیم چرا خاتمی حتی در دولت آقای روحانی دست به جنجال آفرینی می‌زند.»

خاطرنشان می شود خاتمی در دوران اصلاحات نقش مهمی در افشای قتل های زنجیره ای داشت و در دوره ریاست وی مشخص شد که گروهی در وزارت اطلاعات به سرکردگی سعید امامی مخالفان نظام را ترور می کنند.


حوزه :
  1. رضا

    این اقایان خودشان میداند چه میگویند ومردم هم میدانند – سعید عسگر همانست که در راه پیمایی های خیابانی مردم که بر مبنای حق قانونی طبق قانون اساسی بود ، فرمانده یک واحد از اوباش شهرری برای سرکوب مردم بود اینها نیاز به گفتن ندارد .

  2. قابل توجــه هموطنـــانیکه به این آقا و امثال او رای داده اند! (البتــه اگر با رای وارد مجلس شده باشــد)
    مرد حســابی اگر سعیـــد عســکر اصــلاح طلب یا عضـو هر حزب ، گروه و … جز همین آقایان تنــدرو اصولگرا بود… مگرآزاد میشـــد؟ خـــدا وکیــلی این آقای کوچک زاده خودش میداند چــه میگویــد؟! بر رئیـس محتــرم مجلـس است که این آقا را به دکتــر نشــان دهــد شــاید تب کرده بنــده ی خــدا…چون این حرف ها به هــذیان گویی بیشتــر شباهت دارد!!

  3. یحیی

    این حرف کوچک زاده مرا به یاد مقاله ی زیبای سید ابراهیم نبوی انداخت. عنوان: »بچه پرروی دانشکده ی ما« .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.