دوشنبه 8th جولای 2013 , ساعت: 12:07کد مطلب : 47382 نسخه قابل چاپ
اظهار نظر فرج‌الله سلحشور درباره‌ی شایعه‌ی بازداشت‌ش

دست دشمن در کار است!

فرج‌الله سلحشور درباره‌ی شایعه‌ی بازداشت‌ شدنش گفت: دست دشمن در کار است.

این کارگردان تلویزیون و سینما در گفت‌و‌گویی با ایسنا، با تکذیب شایعه‌ی بازداشت شدنش، بیان کرد: عده‌ای هستند که نان خود را از خراب کردن دیگران به دست می‌آورند و فکر می‌کنم این افراد به رسانه‌های خارجی مثل بی‌بی‌سی و صدای آمریکا وصل هستند.

او با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های خراب کردن نیروهای ارزشی همین شایعات است،‌ افزود: وقتی چندبار شایعاتی مانند اینکه فلانی دستگیر شده، فساد مالی داشته و… تکرار شود حتی اگر چنین نسبت‌هایی درست نباشد شخصیت آن فرد خراب می‌شود.

سلحشور ادامه داد:‌ زمانی که از جامعه‌ی سینمایی انتقاد می‌کنم، می‌گویند فلانی هوچی است و وقتی هم حرف حق بزنم به دلیل اینکه حرف‌هایم را هوچیگری می‌دانند، دیگر خریداری برای صحبت‌هایم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه راه تخریب شخصیت‌ها این است که نسبت‌های ناروا به افراد بزنند درباره‌ی اینکه آیا قصد دارد کار سینمایی یا تلویزیونی را بسازد به ایسنا گفت: در حال حاضر نه امکاناتی وجود دارد و نه علاقه‌ای به این کار دارم چون کل مملکت هیچ علاقه‌ای به کار فرهنگی ندارند و اول باید مسائل سیاسی حل شوند تا بعد ببینیم می‌شود به سراغ کار ارزشی رفت یا خیر.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.