سه‌شنبه 29th دسامبر 2015 , ساعت: 06:12کد مطلب : 89612 نسخه قابل چاپ
یک عضو جامعه روحانیت مبارز

درباره حمایت از هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان رهبری صحبت‌ شده اما هنوز چنین چیزی قطعی نشده

یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز گفت: حمایت جامعه روحانیت مبارز از هاشمی رفسنجانی هنوز قطعی نشده است و هیچ رأی‌گیری‌ای دراین‌باره انجام نشده است.

حجت‌الاسلام محسن کازرونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با تسنیم درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت جامعه روحانیت مبارز از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان، گفت: مراوده‌ای بین جامعتین در این زمینه وجود دارد، اما هنوز نمی‌شود به‌طور قطعی اعلام کرد.

وی افزود: درباره حمایت جامعه روحانیت مبارز از آقای هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان رهبری صحبت‌هایی شده، اما هنوز چنین چیزی قطعی نشده است.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه افرادی برای حمایت جامعه روحانیت مبارز در انتخابات خبرگان رهبری مطرح شده‌اند و نظرات مثبتی هم بوده است اما به‌طور رسمی رأی‌گیری در این زمینه نشده است، اظهار داشت: بررسی حمایت از آقای هاشمی رفسنجانی در جامعتین در حال انجام است.

حجت‌الاسلام کازرونی اضافه کرد: هنوز جامعتین درباره حمایت از آقای هاشمی رفسنجانی مشغول بحث و تبادل نظر هستند و بنا شده نظر جامعه مدرسین هم اخذ شود و فکر می‌کنم زمان زیادی برای نهایی شدن لازم داشته باشد.

وی همچنین درباره حمایت جامعتین از حجت‌الاسلام روحانی در انتخابات خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: درباره آقای روحانی هم بحثی نیست و وی مورد اتفاق جامعتین است.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.