پنج‌شنبه 12th آوریل 2012 , ساعت: 08:04کد مطلب : 5322 نسخه قابل چاپ
۱۵ اردیبهشت توسط قاضی صلواتی:

دراویش نعمت‌اللهی دادگاهی می‌شوند

پرونده وکلای دراویش نعمت‌اللهی و پرسنل سایت «مجذوبان» به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران منتقل شد و قرار است جلسه دادگاه این افراد به ریاست قاضی صلواتی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار شود.

به گزارش سایت «مجذوبان نور»، پرونده این افراد که بیش از هفت ماه در زندان به سر می‌برند، در اسفند سال گذشته به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب منتقل شد.یادآور می‌شود که اتهام این افراد شامل توهین به رهبری٬ تشویش اذهان عمومی ٬ اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی٬ نشر اکاذیب و عضویت در گروهک انحرافی عنوان شده و از آن زمان تاکنون مراجعه وکلا برای مطالعه پرونده جهت دفاع بی‌نتیجه مانده و هر بار به بهانه‌‌ای از ارائه پرونده به آنان خودداری شده است.

یادآور می شود آقایان امیر اسلامی٬ امید بهروزی٬ فرشید یداللهی٬‌ حمید مرادی٬ افشین کرم‌پور و رضا انتصاری وکلا و مدیران سایت مجذوبان نور در ۱۳ شهریور ماه سال گذشته بازداشت شدند و آقای مصطفی دانشجو نیز با وجود اینکه در آن زمان در زندان ساری محبوس بود پس از پایان مدت محکومیت ، در آبان ماه سال گذشته با همین مواردی اتهامی به زندان اوین منتقل شد.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.