شنبه 26th اکتبر 2013 , ساعت: 04:10کد مطلب : 53753 نسخه قابل چاپ
منبع آگاه وزارت اطلاعات:

دختر موسوی مقصر ماجرا بوده!

یک مقام آگاه وزارت اطلاعات اعلام کرد که این وزارتخانه با درخواست خانم زهرا رهنورد مبنی بر اینکه ملاقات هفتگی ایشان با اعضای خانواده اش، به مناسبت عید سعید غدیر خم در منزل خودشان انجام شود، موافقت کرد.

این مقام آگاه در گفت وگو با ایرنا مدعی شد متأسفانه پس از اتمام ملاقات، یکی از دختران ایشان دست به اقدامی خلاف ضابطه و مقررات زد و در واکنش به تذکر مأمور مربوطه، نسبت به توهین به وی و همچنین ضرب و شتم او با همکاری دو تن دیگر از منسوبین اقدام نمود.

وی گفت :هر چند که این موضوع با پا در میانی خانم زهرا رهنورد در همان مکان خاتمه یافت، لیکن متأسفانه شماری از رسانه های ضدانقلاب و بیگانه، متأثر از فضاسازی خلاف واقع عناصر بدخواه و برخی فرزندان خانم رهنورد، مطالب و مواضعی کذب و ناصواب را دستمایه ی خبری خود قرار داده و اصل ماجرا را وارونه منعکس کردند.

این منبع آگاه گفت :ضمناً وزارت اطلاعات وظیفه خود می داند که موضوع را کاملاً بررسی نموده و در صورتی که در حین انجام مأموریت از ناحیه ی مأمورین، قصور یا تقصیری صورت گرفته باشد، آن را مورد بررسی قرار می دهد.

خاطرنشان می شود این منبع آگاه قبل از بررسی نتیجه تحقیق خود را اعلام کرده و دختر موسوی را مقصر ماجرا اعلام کرده است.

 


حوزه :
 1. ناظر

  اعمال و گفتار این نظام مقدس ما از چنان حقانیتی برخوردار است که ، گزمه های آن با پناه گرفتن پشت عنوان مقام آگاه به اظهار حقیقت میپردازند و با زدن نقاب بر چهره به ضرب و شتم جوانان این کشور و انداختن افتابه به گردن انان اقدام میکنند .
  وقتی خانم رهنورد پس از هزار روز زندانی بودن ، حتی بدون کیفرخواست دولت ابادی و حکم مقیسه از رافت اسلامی نظام مقدس سوء استفاده میکند و درخواست میکند ملاقات با فرزندانش در زندان خودش انجام شود ، ذختران او هم جری میشوند و دست به اقدام خلاف ضابطه و مقررات میزند . مقرراتی شرعی چون زدن دستبند و پابند به ضرب کتک و سر فروکردن در توالت و بازرسی بدنی به سبک اسلامی و قس علی هذا ، که حاصل اجتهاد حاکمان است .

 2. به نام خداوندی که شعور داد،
  ازوقایعه نگاری این مقام آگاه هم کاملا” مشخص است ماجرا چگونه اتفاق افتاد و هیچ احتیاجی هم به رسیدگی ندارد، چون فعلا” دور دور شماست و ســر نیزه هم در دست شماست…لیکن،متاسفــم از ایرانم که مردانگی درآن مرده!!

 3. شیرازی

  آقای وزیر اطلاعات متاسفم که مردانگی در شما خاموش گشته و دربست نوکری ولی فقیه بی لیاقت را پیشه کرده و آن میکنید که نباید بکنید . فعلا زور و اسلحه و……. در دست شماست ولی نگران نباشید نوبت به اینطرف هم خواهد رسید . آقای وزیر اطلاعات بفرض غیر ممکن که مقصر دختران سیده آقای موسوی بوده اند اولا مسلم بدانید که اگر اهانتی از آنها سر زده باشد که نزده است حتما با تحریک آن سگان هار بوده و در ثانی شما زندانبان گمارده اید یا سگ پاچه گیر ؟ خجالت هم خوب چیزی است . اینها همه دستمزد پدر بزرگ آنها ست که زمانی این بختک افتاده روی مردم بیچاره ایران را پذیرایی و از دست ساواکیان مخفی نموده بود شرمت باد شرمت باد که یک جو غیرت در تو پیدا نمیشود و غیرتت را فقط برای پاچه خاران و برادران قاچاقچی خرج میکنی نه حتی برای ارحام

 4. پیمان

  ای کسانی که در سال ۵۷ فتنه اسلامی بپا کردید توبه کنید و از روان دکتر بختیار حلالیت بخواهید. بخدا اینها آدم بشو نیستند و باید باهاشون جنگید.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.