یکشنبه 31st آگوست 2014 , ساعت: 05:08کد مطلب : 66665 نسخه قابل چاپ
پیش بینی پادشاه عربستان

داعش تا یک ماه دیگر به اروپا و تا دو ماه دیگر به آمریکا خواهد رسید

پادشاه عربستان سعودی که کشورش یکی از اصلی ترین متهمان در تجهیز و ایجاد گروه ترویستی داعش است پیش بینی کرد این گروه به زودی به اروپا و آمریکا خواهد رسید.
 به گزارش خبرآنلاین ملک عبدالله شاه عربستان سعودی – به اروپا و آمریکا هشدار داد که اگر از موضع قدرت و با سرعت اقدامی نکنند- تروریست ها تا یک ماه دیگر به آن سرزمین ها خواهند رسید.

به گزاش ایرنا به نقل از نشریه ایتالیایی “فورمیکه ” به تازگی در گزارشی عربستان سعودی – قطر و کویت را حامیان اصلی گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق معرفی کرد.

این نشریه خبر داد که گروه داعش منابع مالی خود را با دریافت کمک های داوطلبانه از کشورهای حوزه خلیج فارس – فروش نفت و کنترل ساختارهای کلیدی به دست می آورد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس – ملک عبدالله بی آنکه از گروهی خاص نام ببرد- گفت : مسلم است که آنها تا یک ماه دیگر به اروپا و تا یک ماه بعد از آن – به آمریکا خواهند رسید.
بر اساس این گزارش – به نظر می رسد سخنان شاه سعودی برای جلب نظر ناتو و ایالات متحده به منظور حضور جدی تر در منطقه بیان شده باشد.

رسانه های دولتی عربستان – سخنان ملک عبدالله را صبح روز شنبه منتشر کردند.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.