یکشنبه 25th مارس 2012 , ساعت: 02:03کد مطلب : 3046 نسخه قابل چاپ
علی کریمی

خیلی‌ها بی ادعا کار می کنند اما حرفی از آنها نیست

علی کریمی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که به خاطر کمک های اجتماعی خود به محرومین و بیماران از محبوبیت خاصی بین مردم برخوردار است در مورد اقدامات خود گفت:«هر کسی در زندگی شخصی خودش علاوه بر شغلش ، کارهایی می کند. من هم هرجایی در توانم باشد ، سعی می کنم کارهایی بکنم. اما خیلی ها را می شناسم کارهای خیلی بزرگی برای کشورمان انجام می دهند اما هیچ کس حرفی از آنها نمی زند.»

وی در گفتگو با خبر آنلاین با اشاره به این موضوع گفت:« خیلی ها از من یا امثال من شایسته تر هستند برای اینکه در موردشان حرف بزنند و از زحمات شان برای مردم بگویند. از کارهای خیری که انجام می دهند. من فقط در سطح توانم به عنوان علی کریمی کارهای کوچکی را بر حسب وظیفه انجام می دهم اما کاش می شد به کسانی می پرداختیم که خیلی بی ادعا برای مردم و کشورشان زحمت می کشند.»

اقدامات خیرخواهانه بازیکن ملی پوش پرسپولیس باعث شده وی نزد هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال از محبوبیت ویژه ای برخوردار باشد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.