سه‌شنبه 16th جولای 2013 , ساعت: 01:07کد مطلب : 47784 نسخه قابل چاپ
تحرکات مشکوک در آخرین روزهای پایانی دولت دهم

خانه سینما پلمپ شد

خانه سینما ساعاتی پیش پلمپ شد.

فرهاد توحیدی(رئیس هیات مدیره و سخنگوی خانه سینما) در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب گفت: یک پلمپ به در خانه سینما زده شده است درحالی که ارشاد حق پلمپ ندارد.

وی ادامه داد: در وردوی خانه سینما را پلمپ کردند ولی در پارگینک باز است و سه نفر از نمایندگان ارشاد در خانه سینما حضور دارند و از نظر ما تصرف عدوانی صورت گرفته است و در حال پیگیری کار هستیم.

توحیدی درحالی این خبر را اعلام کرده است که جواد شمقدری می گوید: خانه سینما پیش از این نیز پلمپ بوده است.

جواد شمقدری در گفتگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: خانه سینما پلمپ بوده؛ این خانه در سالهای اخیر پلمپ بوده است و مسئله جدیدی نیست.

پلمپ سینما در حالی صورت گرفته که  رایزنی ها برای بازگشایی ان در هفته های اخیر جریان داشته است.

محمود احمدی نژاد رئیس دولت دهم در نامه ای به شمقدری از وی خواسته بود با بازگشایی خانه سینما به این بحث ها پایان دهد. اما شمقدری با توجیه هایی از این اقدام امتناع کرد و در پاسخ به رئیس دولت به برخی از موارد و ایرادات اساسنامه ای اشاره کرد.

به نظر می رسد پلمپ خانه سینما در روزهای پایانی  کار دولت عملی  برنامه ریزی شده است.


برچسب ها :
  1. محمود

    آقا در این انتخابات یک اشتباهی کردند و ملت هم هوا برشان داشت . میخواهند آب را به جوی بصیرت باز گردانند . کجای کار مشکوک است ؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.