جمعه 21st آگوست 2020 , ساعت: 09:08کد مطلب : 118207 نسخه قابل چاپ

حکم زندان کیوان صمیمی دوشنبه اجرا میشود

مهندس کیوان صمیمی ضمن اعلام خبر اجرای حکم زندان خود نوشت:اکنون توسط سامانه‌ قوه قضائیه احضاریه‌ی بالا را از اجرای احکام دریافت کردم.نیروهای امنیتی که می‌خواهند سکان پرونده‌ی قضایی‌ام کماکان دردست آن‌ها باشد، گمان می‌کنند با زندانی‌کردن یک ملی‌مذهبی قدیمی که به‌طور علنی از جنبش اجتماعی مطالبه‌محور دفاع می‌کند می‌توانند با ایجاد مثلاً رعب، ضربه‌ای به اعتراضات مسالمت‌آمیز تهیدستان وارد کنند.

تشکل‌های پیشتاز کارگری راه درست خود را پیدا کرده‌اند و به‌رغم پرداخت هزینه، جنبش خشونت‌پرهیز که تنها راه استیفای حقوق صنفی و اجتماعی‌ست را تقویت خواهندکرد.

با همت عقلانی زحمتکشان و محذوفان، ماه‌به‌ماه مشی جنبشی در کشور نهادینه‌تر شده و حرکات تندروهای حکومت که برمبنای النصربالرعب تنظیم می‌شود نتوانسته‌است جلوی بسط گفتمان مطالبه‌محور را بگیرد.

اینجانب نیز به‌عنوان یکی از پیروان جنبش اجتماعی، از درون حبس چه‌بسا بیش از اکنون خواهم‌توانست در تقویت حق‌طلبی‌ کارگران و عدالت‌خواهی موثر باشم.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.