شنبه 15th سپتامبر 2012 , ساعت: 08:09کد مطلب : 23424 نسخه قابل چاپ
با هدف انتقال به زندان اوین و به رغم خونریزی کلیه

حسین رونقی ملکی به قرنطینه زندان تبریز منتقل شد

حسین رونقی ملکی زندانی سیاسی و از بازداشت شدگان کمپ سرند با وجود خونریزی شدید کلیه، با هدف انتقال به زندان اوین به قرنطینه زندان تبریز منتقل گردید.

به  گزارش هرانا،  حسین رونقی ملکی زندانی سیاسی زندان اوین که در مدت مرخصی استعلاجی در کمپ سرند بازداشت شده بود، جهت انتقال به زندان اوین به قرنطینه زندان مرکزی تبریز منتقل شد.

انتقال حسین رونقی ملکی به قرنطینه زندان تبریز در حالی صورت می‌گیرد که وی بر اثر ضربه‌ای که هنگام بازداشت متحمل شده دچار خونریزی شدید کلیه شده و تا کنون نیز با وجود نامه نگاری های فراوان برای مسئولین هیچ گونه اقدامات درمانی بر روی وی صورت نگرفته است.

حسین رونقی ملکی و ۳۴ تن دیگر که برای امدادرسانی به مردم زلزله زده آذربایجان شرقی به منطقه سرند رفته بودند در تاریخ یکم شهریور ماه بازداشت شدند و از این عده هنوز محمد ارجمندی راد، حمیدرضا مسیبیان، فرید روحانی، شایان وحدتی، واحد خلوصی، میلاد پناهی‌پور، محمدامین صالحی، علی محمدی، بهروز علوی و حسین رونقی ملکی در زندان تبریز نگهداری می‌شوند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.