جمعه 2nd نوامبر 2012 , ساعت: 07:11کد مطلب : 28353 نسخه قابل چاپ
هشدار مجدد سعید قاسمی به محمود احمدی نژاد

حزب‌الله «عروسک خیمه‌شب بازی» نیست وارد خطوط قرمز جمهوری اسلامی نشو!

سعید قاسمی از فعالان سیاسی حزب‌الله به احمدی‌نژاد هشدار داد وارد خطوط قرمز جمهوری اسلامی نشود و گمان نکند حزب‌الله «عروسک خیمه‌شب بازی» است.

به گزارش دیگربان  قاسمی این مطلب را روز پنجشنبه (۱۱آبان) طی سخنانی در غرفه خبرگزاری فارس در نمایشگاه مطبوعات بیان کرده است.

وی خطاب به احمدی‌نژاد گفته است: «تصمیم‌گیری درباره نقاط استراتژیک نظام خط قرمز است و هر کسی نباید درباره آن حرف بزند.»

این فعال حزب‌الله بدون آنکه به نام احمدی‌نژاد اشاره کند٬ افزوده است: «فکر می‌کنند ما عروسک خیمه‌شب بازی هستیم که یک روز دم از هولوکاست بزنند و روز دیگر حرف دیگری بزنند.»

سعید قاسمی این سخنان را در واکنش به انتشار گزارش‌هایی مبنی بر تلاش تیم احمدی‌نژاد برای آغاز مذاکره با آمریکا بیان کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از آشفتگی‌های بازار سکه و ارز به عنوان برنامه‌ای برای تحت فشار قرار دادن مقام‌های جمهوری اسلامی به منظور قبول آغاز مذاکرات با آمریکا یاد کرده است.

قاسمی خطاب به کسانی که در انتخابات سال‌های ۸۴ و ۸۸ به احمدی‌نژاد رای دادند٬ گفت: «اگر در انتخابات گذشته احساساتی عمل کردید باید می‌دانستید وقتی چوب در لانه آمریکا می‌کنید نمی‌توانید همزمان امنیت و دلار ۴۰۰ تومانی داشته باشید.»

این فعال حزب‌الله افزوده است: «مگر نمی‌دانستیم مرغ و دلار به ۱۰ هزار تومان می‌رسد و آیا وقعا توقع داشتیم همه چیز سر جای خودش باشد و نظام ۲۰۰ ساله سلطه با ما کنار بیاید.»

سعید قاسمی با هشدار نسبت به کسانی که خواستار مذاکره با آمریکا هستند٬ گفته است: «امروز برای پایین کشیدن کرکره هم دیگر وقت گذشته و همه پل‌های پشت سرمان خراب شده است.»

وی در بخش‌های دیگری از سخنان خود انتقاد‌هایی متوجه محمدباقر قالیباف٬ اکبر هاشمی رفسنجانی و عبد‌الله جاسبی کرده است.

نیرو‌های حزب‌الله که در انتخابات سال ۸۴ و ۸۸ از نامزدی محمود احمدی‌نژاد حمایت می‌کردند٬ مدت‌هاست به صف منتقدان وی پیوسته‌اند.

قاسمی چندی پیش نیز حملات تندی متوجه احمدی‌نژاد و نزدیکان وی کرده بود که این حملات با جنجال‌هایی نیز همراه شد.


  1. حامد

    اولا ، بک نفر بع این مومن بگوید که عروسک خیمه شب بازی به کسی میگوینذ که تمام حرکاتش به اراده دیگری باشد ، این دیگری میتواند اسمش رهبر باشد یا غضنفر ، فرقی نمیکند .
    ثانیا همه فکر میکردند ابن مومن که شده عروسک چیزی حالیش نیست . ولی این قدر می فهمد که همه پلها را خراب کرده اند و هیچ دیوانه با بصیرتی هم ، هر کار بکند ، پل را خراب نمیکند ، مگر این که در بصیرت اور دز کرده باشد . نه این که میگویند ، مرز بین جنون و نبوغ بسیار باریک است ، فرقی هم نمیکند .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.