یکشنبه 1st جولای 2012 , ساعت: 02:07کد مطلب : 14723 نسخه قابل چاپ

حراج کلیه همسر یک جانباز شیمیایی به خاطر مشکلات مالی

خبر حراج کلیه توسط همسر یک جانباز شیمیایی به خاطر مشکلات مالی و برای گذران زندگی انعکاس وسیعی در سایت های درون نظام همچون بولتن نیوز، رجانیوز، فرهنگ نیوز، عمارنامه، رویداد، ندای انقلاب، خبرگزاری دانشجو، پایگاه خبری شهدای ایران و .. داشته است

یک وب سایت گمنام ( جلبک ستیز) برای اولین بار این خبر را انتشار داده بود. این وب سایت در این باره چنین نوشته است:

متولد سال ۱۳۴۹ است. در زلزله سال ۶۹ و در حالیکه تنها ۲۰ سالش بوده، همسر اول خود را از دست می دهد. از همسر اول تنها یک پسر دارد که او نیز تحت تاثیر زخم زبان های ناجوانمردانه پدر را ترک کرده و به تنهایی گذران زندگی می کند. همسر دوم به هیچ وجه با مشکلات مالی و جسمی او کنار نیامد و به شدت پسر او را مورد آزار و اذیت قرار می داد تا اینکه مشکلات مالی و معیشتی فراوان باعث شد از او طلاق بگیرد. یک دختر ۱۵ ساله از همسر دوم برای او مانده است که دادگاه حضانت او را به پدر داده است اما او پیش مادر زندگی می کند. مادر می خواهد دختر ۱۵ ساله را به ازدواج مردی ۳۰ ساله در بیاورد که با تحقیقات پدر مشخص شده است او معتاد است… ماهیانه مبلغی طبق قرار دادگاه  خرجی برای دختر، برای همسر دوم فرستاده می شود که مشکلات مالی را دو چندان کرده است.

اما ازدواج سوم او اثبات کرد که هنوز هم هستند شیرزنانی که آماده اند تا خود را وقف جانبازان و خانواده ایثارگران کنند. دختر خانمی که متولد ۶۲ است خود را به ازدواج این فرد در آورده است. هر چند ازدواج با این فرد باعث شد از سوی خانواده طرد شود اما او هدف والای خود را گم نکرد و با افتخار مادر پسری یک سال و نیمه است…

چند خط بالا داستان و افسانه نیست؛ کتاب قصه نیست؛ سریال و فیلم سینمایی نیست؛ واقعیتی است از زندگی دردناک یک جانباز شیمیایی!

جانبازی که برای احتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی زندگی خود را به خطر انداخت تا زندگی من و تو به خطر نیفتد. حال همسر این جانباز فقط و فقط بخاطر چند میلیون و پرداخت اجاره منزل و اندکی قرض، و برای حفظ آبرو و برای فرار از آواره شدن در کوچه و خیابان؛ تصمیم به فروش کلیه خود گرفته است در حالیکه در همین کشور و در صنعت فوتبالش مبالغ میلیاردی هزینه می شود.

نمی دانیم باید تاسف خورد برای این وضعیت یا خوشحال بود که خداوند متعال برای تعالی بندگانش چنین امتحان هایی را بر سر راه زندگی شان قرار می دهند.

خبر مزبور در سایت های گوناگون درون نظام در حالی انتشار یافته است که روزانه خبر حیف و میل های فراوان و نیز اختلاس های کلان در همین سایت ها با ارقام نجومی منتشر می شود و دولت نفتی به حل مشکلات اولیه زندگی بازماندگان جنگ بی اعتناست.

 


حوزه :
برچسب ها :
 1. ناشناس

  متولد سال ۱۳۴۹ رفته یه دختر متولد ۶۲ گرفته , حیف اون شیمیایی که زدن به تو

 2. حمید

  هزینه های هزار میلیاردی حوزه علمیه و تبلیغات اسلامی هم هست ، از کیسه ملت ولایتمدار . قیمت کلیه یک ایرانی کمتر از هزینه چاپ آثار نوابغی چون قرائتی و ازغدی است . راستی ، قیمت بازار کلیه زن در هم نصف کلیه مرد است ، مثل قیمت حکومتی آن ؟

 3. Farhad

  Salam
  mohabbat konid shomareye telefone in shakhs ra bedahid ta btawanim komak konim ta in khahare mohtaram majbur nashawad koliyeash ra befrushad.mer30 adres ham kafist tschon man khodam ta chand ruze dige miram iran

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.