پنج‌شنبه 5th دسامبر 2013 , ساعت: 05:12کد مطلب : 56035 نسخه قابل چاپ
یک مقام ارشد قرارگاه «خاتم‌الانبیاء»:

حذف سپاه از پروژه های عمرانی آغاز شده است

سایت «صلح نیوز» به نقل از یک مقام ارشد قرارگاه «خاتم‌الانبیاء» با اشاره به آغاز «حذف» سپاه از پروژه‌های عمرانی از سوی دولت یازدهم٬ نسبت به ادامه این سیاست هشدار داد.

به گزارش دیگربان این سایت روز چهارشنبه (۱۳ آذر) به نقل از این مقام که نامش فاش نشده٬ نوشته «دولت یازدهم خلع ید موسسات مهندسی وابسته به سپاه از پروژه‌های عمرانی کشور را کلید زده است.»

این مقام گفته «خارج کردن» سپاه از پروژه‌های نقتی و گازی عسلویه آغاز شده و گفته می‌شود وزارت نیرو هم درصدد حذف سپاه از پروژه‌های سدسازی، انتقال آب و نیروگاهی است.

وی افزوده که «برخی آقازاده‌ها و وابستگان مدیران جدید دولتی اکنون برای تسلط بر پروژه‌های پیمانکاری دولتی و حذف سپاه از این پروژه‌ها خیز برداشته‌اند.»

این مقام قرارگاه «خاتم‌الانبیاء» از حسن روحانی خواسته با این پدیده مقابله کند و هشدار داده «در صورت حذف سپاه، در روند اجرای پروژه‌های عمرانی اختلال ایجاد خواهد شد.»

قرارگاه «خاتم‌الانبیاء» سپاه پاسداران در حال حاضر هزاران پروژه عمرانی در اختیار دارد که ارزش آن‌ها بیش از ده‌ها میلیارد تومان است.

این قرارگاه با کنار زدن پیمانکاران و بخش‌های خصوصی در اقتصاد٬ صد‌ها پروژه سود‌آور از دولت‌های سابق دریافت کرده است.

۲۵ شهریور نیز حسن روحانی در جمع فرماندهان سپاه از آن‌ها دعوت کرد با بر عهده گرفتن «چند پروژه ملی» به دولت در زمینه مقابله با تحریم‌ها٬ گرانی‌ها و قاچاق کالا کمک کند.


حوزه :
  1. احمد

    بیشتر این پروژه هارا سپاه وسرداران انجام نمیدهند شرکتهایی متخصص با واسطه سپاه انجام میدهند وسپاه مبلغی رابعنوان حق العمل کاری برمیدارد بدینگونه در مناقصه بدون رعایت قانون سپاه برنده میشود امری که میشودفساد قراوان در آن نمود ر

  2. ناظر

    دلار نیست برادر ، والا چه کسی قدرت دارد این اختاپوس را از جایی حذف کند . اگر چنین قدرتی وجود داشت ، یکی از پاهای این هزار پا را از سر فوه البته مستقل قضائیه اندکی کنار میزد تا نفسی تاره کند .

  3. نام

    روحانی سند ایران را از این سپاهیان نامرد وبی عرضه بگیر وکاررا به خود مردم باز گردان انها بروند در پادگان هایشان نگهبانی بدهند .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.