یکشنبه 15th مارس 2015 , ساعت: 11:03کد مطلب : 75563 نسخه قابل چاپ
در آستانه نوروز

جمعیت امام علی برنامه بوی عید را در بیمارستان‌های کودکان تهران برگزار کرد

گروه بیمارستان کودکان جمعیت امام علی (تارا)، برنامه بوی عید را در بیمارستانهای کودکان تهران برگزار کرد
صفحه فیسبوک این گروه گزارش داد که این برنامه هر ساله در ایام نزدیک به نوروز در قالب برنامه های طرح بوی عید در بیمارستانهای کودکان برگزار می شود. این برنامه با حضور حاجی فیروز و عمو نوروز در بیمارستان و توزیع هدایا و شیرینی بین کودکان بستری در بیمارستان و خانواده هایشان برگزار می شود. امسال هم به رسم هر ساله این برنامه در بیمارستانهای تهران برگزار شد.
خنده هایی که اتاقهای سرد بیمارستان را پر می کند، پدران و مادرانی که با دیدن خنده های کودکشان اشک می ریزند و بوی عید که در روزهایی که به بهار نزدیک می شوند، در تمام بیمارستان می پیچد و بهاری ترین دلهای زمین را شاد می کند، بهترین بهانه گروه تارا برای برگزاری برنامه ایست که خستگی نمی شناسد و با عشقی مضاعف برگزار می شود. بوی عید برای شاد کردن کودکان حتی با محدودیتهایی که بیمارستانها برای استفاده از ساز برای گروه تارا در نظر گرفته بودند هم کنار آمد و حاجی فیروز با یک دایره ساده تمام عشقش را تقدیم کودکان کرد تا بهار اتاق به اتاق بچرخد و خنده بچه ها عید را زیبا تر کند.

0

حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.