چهارشنبه ۴ام شهریور ۱۳۹۴ , ساعت: ۱۰:۰۶کد مطلب : 83913 نسخه قابل چاپ
ابراهیم یزدی

جای بهاره در زندان نیست؛ او باید به عنوان الگو به نسل جوانان ما معرفی شود

دکتر ابراهیم یزدی دبیرکل نهضت آزادی ایران با صدور بیانیه‌ای از ادامه حبس بهاره هدایت انتقاد کرد. وی در این بیانیه نوشته است: “با خبر شدم که بهاره عزیز در صورت اجرای یکی از مفاد قانونی آزاد می شود . اگر چه هنوز به دلایل نامعلوم علیرغم اجرای این ماده قانون، بهاره همنچنان در زندان مانده است.
در این سالها هر چه از مقالات و مطالب وی خوانده ام من را به اینده نسل جوان این مملکت امیدوار کرده است، امید وارم مسوولین نیز یکبار با تعمق این نوشته ها را بخوانند تا ببینند که جای نویسنده این مطالب نه تنها در زندان نیست که وی باید به عنوان الگو به نسل جدید و جوانان ما معرفی شود.”

متن کامل این بیانیه به گزارش ملی – مذهبی به این شرح است:

به نام خدا
در انتظار آزادی بهاره هدایت
با خبر شدم که بهاره عزیز در صورت اجرای یکی از مفاد قانونی آزاد می شود . اگر چه هنوز به دلایل نامعلوم علیرغم اجرای این ماده قانون، بهاره همنچنان در زندان مانده است.
در این سالها هر چه از مقالات و مطالب وی خوانده ام من را به اینده نسل جوان این مملکت امیدوار کرده است، امید وارم مسوولین نیز یکبار با تعمق این نوشته ها را بخوانند تا ببینند که جای نویسنده این مطالب نه تنها در زندان نیست که وی باید به عنوان الگو به نسل جدید و جوانان ما معرفی شود.
یکی از بهترین هدایایی که درعمرم دریافت کرده ام شال گردن زیبای دستباف دخترم بهاره هدایت بوده است.
امید وارم هرچه زودتر بهاره ازاد شود و به خانه امید و عشق اش بازگردد.
دکتر ابراهیم یزدی
تهران- ۳ شهریور ۱۳۹۴


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.