شنبه 12th سپتامبر 2015 , ساعت: 05:09کد مطلب : 84791 نسخه قابل چاپ

تیم های انتخاباتی احمدی نژاد فعال شده اند

تعیین منتخبان ساماندهی تشکلی برای بسط گفتمان انقلاب اسلامی صورت گرفت، نوبت دکتر غلامحسین الهام شد تا با موضوع ”مبانی تئوریک نفوذ آمریکا”، به نام حامیان دولت اسلامی، عده‌ای را در مشهد گرد هم آورد هر چند که باوجود تبلیغ بسیار ، فقط معدودی از آن جلسه استقبال کردند.

به گزارش تابناک خراسان رضوی، اختلاف‌های جدی در میان طیف حامیان رئیس جمهور سابق نیز مشهود است به‌طوریکه جوانی بدون سابقه فعالیت در ستادهای سابق احمدی‌نژاد به عنوان هماهنگ کننده برگزاری جلسه او ظاهر شده و گاهی هم اجازه می‌یابد تا در نقش روابط عمومی و سخنگو به نام دفاع از احمدی‌نژاد مطرح شود.

بنابراین گزارش گویا تیم انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در استان خراسان رضوی و به‌ویژه مشهد فعال شده است و حتی به صورت منظم جلساتی را برگزار می‌کند.

این گروه که در برخی از نهادها در شهر مشهد نفوذ دارد برنامه خاصی را تا انتخابات ریاست جمهوری آتی دارد که البته اثرگذاری در کارزار انتخابات خانه ملت نیز از جمله برنامه هاست.

حامیان امروز دکتر احمدی نژاد اگرچه برخی طیف‌های حامی دولت‌های نهم و دهم را برای جلسه‌های خود به کلی دعوت نمی‌کنند و مانع تصمیم گیری نهایی در جلسه ثمره هاشمی نیز شدند گویی در پی مصادره جریان دکتر احمدی‌نژاد برای تصاحب کرسی های مجلس هستند و با وجود عدم همراهی برخی از گروه‌های باسابقه احمدی‌نژادی و حتی حامیان دکتر جلیلی و حزب الله در مشهد از هم اکنون برنامه های خاصی را برای مناطق رای‌خیز و کم برخوردار مانند حاشیه شهر مشهد، در دست اقدام دارند.

0

حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.