جمعه 23rd مارس 2012 , ساعت: 05:03کد مطلب : 2881 نسخه قابل چاپ
فشار انصار حزب الله نتیجه داد

توقف اکران «زندگی خصوصی» و «گشت ارشاد» در بابل و بوشهر

فشار گروه انصار حزب الله در راستای جلوگیری از نمایش فیلم های سینمایی «زندگی خصوصی» و «گشت ارشاد» در برخی از شهرها نتیجه داده است. به گزارش فارس بعد از برگزاری تجمع انصا‌ر حزب‌الله در مقابل وزارت ارشاد برای جلوگیری از اکران دو فیلم «زندگی خصوصی» و «گشت ارشاد»، در برخی شهرستان‌ها نیز تجمعات مشابهی برگزار شد که در نهایت منجر به توقف اکران این فیلم‌ها در سه شهر مشهد، بابل و بوشهر شد.

بنا بر این گزارش، اکران فیلم «گشت ارشاد» با اطلاع امام جمعه بوشهر آیت الله صفایی در این شهر متوقف شد. همچنین در شهر بابل با تصمیم شورای تامین این شهرستان از اکران فیلم «زندگی خصوصی» جلوگیری به عمل آمد.

در شهر مشهد نیز بعد از اعتراض شدید علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، اکران «زندگی خصوصی» و «گشت ارشاد» متوقف شد.

پیش از این انصار حرب‌الله در تجمعی اعتراض خود را نسبت به اکران این دو فیلم اعلام کرده بودند و امروز نیز در بیانیه‌ای بر پیگیری خود برای توقف اکران این دو فیلم در سراسر کشور تاکید کردند.

این در حالی است که دو فیلم «زندگی خصوصی» و «گشت ارشاد» برای اکران عمومی دقایقی کوتاه شده‌اند اما معترضان به این فیلم‌ها معتقدند این امر از محتوای نامناسب فیلم‌ها نمی‌کاهد.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.