یکشنبه 29th جولای 2012 , ساعت: 01:07کد مطلب : 18053 نسخه قابل چاپ
انتقاد وبلاگ نویسان حامی احمدی نژاد از اقتدار گرایی قوه قضاییه و فضای امنیتی در کشور

تا زمان به قدرت رسیدن قالیباف ما را تحمل کنید!

در پی برگزاری جلسه ۳۵ وبلاگ‌نویس حامی محمود احمدی‌نژاد٬ دو تن از عوامل برگزاری این جلسه بازداشت و احضار شدند و وبلاگ‌های پنج بلاگر شرکت کننده در این جلسه فیلتر شد.

به گزارش سایت دیگربان ۲۶ تیر ماه امسال ۳۵ وبلاگ‌نویس حامی احمدی‌نژاد در جلسه‌ای که احمد شریعت و حامد فتاحی آن را برگزار کرده بودند شرکت کرده و درباره ضرروت حضور هماهنگ در انتخابات آینده به تبادل نظر پرداختند.

چند روز پس از برگزاری این جلسه احمد شریعت٬ مسؤل سایت «ندایی از درون» بازداشت و حامد فتاحی مسئول وبلاگ «آرمانشهر» نیز به قوه قضائیه احضار شد.

این برخورد قوه قضائیه با واکنش تند وبلاگ‌نویسان حامی احمدی‌نژاد مواجه شد به طوری که برخی از آنها با حمله به مقام‌های قضایی و برادران لاریجانی خواستار آزادی احمد شریعت شدند.

قوه قضائیه نیز در واکنش به این انتقاد‌ها و حملات وبلاگ‌های «آرمانشهر»٬ «محمود صارمی»٬ «نورالانوار»٬ «محب الاولیاء» و «رئیس جمهور ایرانیان» را فیلتر کرد.

وبلاگ «نور‌الانوار» علت برخورد با وبلاگ‌نویسان حامی احمدی‌نژاد را برگزاری جلسه ۲۶ تیر ماه آنها اعلام کرده و از «جو امنیتی» موجود در جمهوری اسلامی انتقاد کرده است.

این وبلاگ نوشته از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است تا زمان به قدرت رسیدن محمدباقر قالیباف در ایران٬ دولت محمود احمدی‌نژاد را تحمل کنند.

از زمان علنی شدن اختلاف‌ها میان علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد٬ ده‌ها سایت و وبلاگ حامی رئیس دولت دهم مسدود شده و چندین خبرنگار این سایت‌ها نیز احضار یا بازداشت شده‌اند.

پس از برخورد گسترده با رسانه‌های حامی احمدی‌نژاد٬ حامیان رسانه‌ای وی قصد داشتند که بار دیگر فعالیت‌ رسانه‌ای و تبلیغی خود را منسجم کنند که قوه قضائیه مانع آنها شده است.

سایت نوپای «انسان کامل» که از عبدالرضا سلطانی به عنوان سردبیر آن نام برده می‌شود در حال حاضر با هدف سازماندهی و جهت‌ دادن با فعالان رسانه‌ای احمدی‌نژاد فعالیت خود را آغاز کرده است.

این سایت در گزارشی از سازماندهی وبلاگ‌نویسان حامی دولت به عنوان تحقق آرزوی هفت ساله محمود احمدی‌نژاد یاد کرده است.

«انسان کامل» از برخورد با وبلاگ‌نویسان حامی احمدی‌نژاد با عنوان «اقتدارگرایی قوه قضائیه» یاد کرده و به کنایه نوشته که این برخورد «مایه دلگرمی» مردم ایران است.

خاطرنشان می شود بعد از طرح جریان انحرافی از سوی مخالفان احمدی نژاد و مشایی، برخورد با حامیان رسانه ای دولت از سوی قوه قضائیه تشدید شد. به نظر می رسد مقامات جمهوری اسلامی قصد دارند از هر گونه فعالیتی در راستای حمایت انتخاباتی از تیم احمدی نژاد جلوگیری کنند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.