یکشنبه 20th اکتبر 2013 , ساعت: 05:10کد مطلب : 53409 نسخه قابل چاپ
توفیقی:

تا رای اعتماد وزیر جدید به کارهایم ادامه می دهم

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از آنکه به رغم گمانه‌زنی‌ها از سوی دکتر روحانی رییس‌جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی نشد، گفت: همچنان در خدمت آموزش عالی و دانشگاهیان کشور هستم.

به گزارش ایسنا دکتر جعفر توفیقی با آرزوی توفیق برای دکتر فرجی‌دانا وزیر پیشنهادی، اظهار کرد: در مدت باقی‌مانده تا زمان گرفتن رای اعتماد از سوی وزیر علوم، کارهای وزارتخانه را پیگیری می‌کنم.

وی با بیان اینکه « به فعالیت خود در عرصه آموزش عالی کشور ادامه خواهم داد» اظهار کرد: بنده استاد دانشگاه هستم و پس از پایان دوره سرپرستی وزارت علوم به دانشگاه تربیت مدرس بازگشته و فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را در این دانشگاه ادامه می‌دهم، ضمن آنکه در صورت نیاز و ضرورت از هیچ کمکی به دکتر فرجی‌ دانا دریغ نخواهم کرد.

پس از آنکه جعفر میلی منفرد به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، نتوانست اعتماد مجلس را برای دریافت رای جلب کند، جعفر توفیقی از سوی دکتر روحانی به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب شد و در حالی که برخی گمانه‌زنی‌ها تا روزهای اخیر حاکی از معرفی توفیقی به مجلس برای وزارت علوم بود، سرانجام شنبه‌شب، رییس‌جمهور، رضا فرجی دانا را به عنوان گزینه نهایی وزارت علوم به مجلس معرفی کرد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.