سه‌شنبه 11th سپتامبر 2012 , ساعت: 11:09کد مطلب : 22973 نسخه قابل چاپ
به اتهام «خارج کردن فیلم از زندان رجایی شهر»

تایید ۲ سال زندان برای زهرا منصوری در دادگاه تجدیدنظر

زهرا منصوری در دادگاه تجدید نظر به ۲ سال حبس تعزیری و ۵ سال حبس تعلیقی محکوم گردید. به گزارش هرانا، حکم قطعی زهرا (محبوبه) منصوری که بیش از ۶۰ سال سن دارد و در تاریخ ۱۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۰ توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و قریب ۹۰ روز را در سلولهای انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین بسر برده بود توسط دادگاه تجدید نظر به تایید رسید.

محبوبه منصوری که در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی پیرعباس به تحمل ۵ سال حبس تعزیری و ۲ سال حبس تعلیقی محکوم شده بود در دادگاه تجدید نظر به ۲ سال حبس تعزیری و ۵ سال حبس تعلیقی محکوم گشت که این حکم بصورت قطعی می‌باشد.

گفتنی است، محبوبه منصوری که در تاریخ ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۰ با قید وثیقه آزاد گشته بود، متهم به خروج فیلم محسن دگمه‌چی از زندان رجایی شهر کرج شده است. لازم به یاد آوریست، محسن دگمه‌چی زندانی سیاسی بیماری بود که در زندان به سرطان مبتلا شده بود و بر اثر بی‌توجهی و عدم رسیدگی به موقع مسئولین فوت کرد. خانم محبوبه منصوری نیز از بیماری صرع رنج می‌برد و می‌بایست بطور مستمر داروهای خود را مصرف نماید و در محیطی بدور از استرس زندگی نماید. قابل ذکر است که محبوبه منصوری خواهر زندانی سیاسی محمد علی منصوری و از حامیان خانواده‌های زندانیان سیاسی است.

محمد علی منصوری که از ۱۱ شهریورماه سال ۱۳۸۶ در بازداشت به سر می‌برد، به اتهام ارتباط با سازمان مجاهدین خلق به تحمل ۱۷ سال حبس تعزیری و تبعید به زندان رجایی شهر کرج محکوم شده است.


  1. نظیر

    اتهام خارج کردن فیلم از زندان ! امثال آیت الله شاهرودی که زبان عربی میدانند یک دوره فقه در باب قضای اسلام برای مصرف در حکومت ولایی و استفاده آیندگان بنویسند . حیف است این سبک و سیاق فراموش شود ، هر چند که فراموش شدنی هم نیست .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.