یکشنبه 19th ژانویه 2014 , ساعت: 04:01کد مطلب : 58263 نسخه قابل چاپ
پیام تسلیت شورای راه سبز امید و مجمع محقیقن و مدرسین حوزه علمیه قم

تاریخ معاصر ایران، از مهدی کروبی، فرزند احمد تصویری شکست ناپذیر و پایدار بر اصول می شناسد

در پی درگذشت خواهر مهدی کروبی، از رهبران در حصر جنبش سبز، شورای هماهنگی راه سبز امید  و مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به وی پیام تسلیتی صادر کردند.

متن این دو پیام تسلیت به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت حجت الاسلام و المسلمین، حاج شیخ مهدی کروبی

درگذشت فقیده سعیده، سرکار خانم فاطمه کروبی که از خانواده ای دردمند، انقلابی و مومن برخاسته بود، مصیبتی است که سزاوار تسلیت باشکوه و بزرگ مردمی به خاندان معزز کروبی و در راس ایشان، جنابعالی به عنوان برادر ایشان و برادر عزیز ملت است. مردم قدرشناسی که مقام والای زحمتکشان و مصلحان شجاع و شریف خود را پاس می دارند و با شادی آنها شاد، و در غم آنها شریکند.

اینک که حصر ظالمانه از سوی حاکمان قدرناشناس مانعی بر ارتباط مستقیم مردم با جنابعالی شده است، رجاء واثق داریم که دعای خیر و احساسات همدلانه اقشار مختلف مردم، بلندتر از دیوارهای حقیر حصر، تسلای دل داغدارتان خواهد بود.

تاریخ معاصر ایران، از مهدی کروبی، فرزند احمد تصویری شکست ناپذیر و پایدار بر اصول می شناسد که هر درد و مصیبتی را در برابر آرمان بلند و ایمان عمیقش به زانو در می آورد. ایمان داریم که غم فراق خواهر نیز با همه سختی اش رخنه ای بر ایمان این همراه بزرگ ملت ایجاد نخواهد کرد.

شورای هماهنگی راه سبز امید، با تسلیت این مصیبت به جنابعالی، از خداوند متعال مسالت دارد تا روح آن مرحومه را با اولیاء و بزرگانش محشور گرداند و به لطف خود اسباب شکست حصر و بهره مندی انقلاب و مردم را از حضور آن پیر راه، هموار سازد.

شورای هماهنگی راه سبز امید

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

حضرت  حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی کروبی دامت برکاته

درگذشت خواهر گرامی­تان، مرحوم مغفور فاطمه کروبی همسرمرحوم حجت الاسلام  ملکی رحمه الله علیه موجب تأسف و تأثر گردید.

این ضایعه  را به حضرت عالی و همه بازماندگان محترم تسلیت می گوییم و برای آن مرحومۀ مغفوره حشر با انبیا و اولیای الهی را درخواست می کنیم.

در روز ولادت پیامبر رحمت (ص) و امام صادق (ع) سلامت، بهبودی و رفع حصر شما و دیگر عزیزان محصور و دربند را نیز از خداوند رحمان خواستاریم.

مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم

۲۹/۱۰/۱۳۹۲

 ۲۹ دی ۱۳۹۲

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.