شنبه 10th نوامبر 2012 , ساعت: 11:11کد مطلب : 29030 نسخه قابل چاپ

برف در راه مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

بر اساس پیش بینی های هواشناسی آذربایجان شرقی، با نفوذ سامانه جوی جدید به استان از روز دوشنبه به بعد شاهد بارش برف در ارتفاعات ارسباران و دیگر مناطق خواهیم بود.

به گزارش مهر، بر اساس پیش بینی های اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی یک سامانه جوی وارد استان شده است که از امروز شاهد هوایی نیمه ابری توام با بارش باران در این استان و همچنین نیمه غربی کشور خواهیم بود.

پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد از روز دوشنبه به بعد بارش برف در ارتفاعات، با کاهش شدید دما در مناطق کوهستانی به ویژه در مناطق زلزله زده می شود. رطوبت کنونی هوا در تبریز ۶۶ درصد و دمای فعلی مرکز استان ۱۲ درجه سانتیگراد است . حداقل دمای امروز تبریز هشت درجه و حداکثر آن ۱۹ درجه خواهد بود که با پایداری این سامانه جدید دمای هوای تبریز فردا کاهش پیدا می کند.

این در حالی است که اندک پیشرفت هایی که در زمینه ایجاد سرپناه برای زلزله زدگان در منطقه ایجاد شده بود، با زلزله دیگر اخیر نابود شد!

زلزله زدگان متاسفانه هم اکنون با مشکلات شدیدی در زمینه اسکان امن و گرما برای خود و همچنین برای گله و احشام که تقریبا تمامی سرمایه آنان را تشکیل میدهد مواجه هستند.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.