پنج‌شنبه 24th دسامبر 2015 , ساعت: 02:12کد مطلب : 89426 نسخه قابل چاپ
واکنش نوبخت به عدم پخش مصاحبه ظریف با فردوسی پور:

برخی رسانه ملی را به یک رسانه جناحی تقلیل داده اند

معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به پخش نشدن مصاحبه دکتر ظریف از رسانه ملی، گفت: برخی برنامه نویسان رسانه ملی، این رسانه را از سطح ملی به حد یک رسانه جناحی تقلیل داده اند.

به گزارش انتخاب ؛ محمدباقر نوبخت چهارشنبه شب در نشست شورای اداری استان در سالن تامین اجتماعی سمنان با تاکید بر اینکه رسانه ملی، باید ملی بماند زیرا متعلق به همه است، اظهار کرد: در رسانه ملی زحمت می کشند و خیلی از برنامه هایش منصفانه است، در این رسانه در روز صدها برنامه تهیه می شود که صدها برنامه نویس دارد و ممکن است برخی از این برنامه نویس ها، این رسانه را از سطح ملی به حد یک رسانه جناحی تقلیل دهند.

وی با اشاره به پخش نشدن مصاحبه دکتر ظریف در شب یلدا(در برنامه نود از شبکه سه) و با اشاره به توضیح دکتر ظریف در هیات دولت در صبح دیروز، خاطرنشان کرد: صدا و سیما از ایشان دعوت کرده بود برای مصاحبه ای که قرار بوده پخش شود و اجازه پخش داده نشد.

وی اضافه کرد: در حضور امروزم در شهر ری به همراه رییس جمهوری و در بین مردم، خانمی به من گفت سلام مرا به آقای ظریف برسانید و بگویید اگر رسانه به اصطلاح ملی، اجازه پخش آن مصاحبه را نداد، بدانید دلهای ما رسانه شماست.

وی تاکید کرد: این ارزشمند است که مردم ممانعت ها را تشخیص می دهند و می فهمند و می دانند باید به چه شکل عمل کنند.

نوبخت با بیان اینکه راجع به صدا و سیما نمی خواهم سخنی بگویم، ادامه داد: در رسانه ملی برخی حرفها زده می شود که حرف یک جناح سیاسی است در حالیکه رسانه ملی برای همه است.

وی تصریح کرد: اشکالی ندارد اگر مخالفان دولت مخالف دولت بنویسند، اما رسانه ملی باید رسانه ملی بماند، چون ملی است و منتقد دولت نیست.

نوبخت گفت: اگر برنامه های صبح های رسانه ملی را ببینید، برخی برنامه ها گویی فقط به دنبال نکات منفی هستند، ضمن انتقاد از این بخش ها، از زحمات این رسانه تجلیل می کنم.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.