شنبه 9th فوریه 2013 , ساعت: 12:02کد مطلب : 36495 نسخه قابل چاپ

برادر محمد داوری درگذشت

برادر محمد داوری سردبیر سابق سایت سحام نیوز که اینک در زندان به سر می برد درگذشت.

به گزارش کلمه، تنها اتهام این زندانی سیاسی، مصاحبه با قربانیان بازداشتگاه کهریزک و تهیه فیلم از آن برای ارائه به دستگاه قضایی است؛ اقدامی که با نظارت شخصی مهدی کروبی صورت گرفت.

سردبیر سابق سایت سحام نیوز که اکنون این سایت خبر از درگذشت برادرش داده، ماه قبل تاکید کرد که حاضر است به عنوان یکی از افراد مطلع در دادگاه متهمان جنایت کهریزک، به عنوان شاهد حاضر شود.

وی سال قبل هم درنامه ای از فعالیت های خود در دفتر مهدی کروبی و همچنین ملاقات و مصاحبه با شکنجه شده های زندان کهریزک و کسانی که در این زندان و دیگر زندان ها مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند، پرده برداشته و تاکید کرده بود که طی بازجویی ها و زندان، هیچ یک از مقامات مسوول نتوانسته اند صحت این مستندات را زیر سوال ببرند.

اما همین فعالیت های انسانی و قانونی، باعث شده که وی در تمام سه سال و نیم گذشته، بدون حتی یک روز مرخصی، در زندان بماند و دادستان تهران با وجود شرایط دشواری که خانواده و به ویژه مادر این زندانی سیاسی دارند، با مرخصی وی موافقت نکند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.