پنج‌شنبه 11th اکتبر 2012 , ساعت: 11:10کد مطلب : 26198 نسخه قابل چاپ
ادامه فشار بر خانواده های تجمع کننده در برابر بیت رهبری

برادر سعید صدقی،زندانی محکوم به اعدام بازداشت شد

شب گذشته برادر سعید صدقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با چند رسانه خارج از کشور، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

به گزارش هرانا، ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه شب گذشته مجید صدقی برادر کوچک سعید صدقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با تلویزیون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا توسط دو نفر نیروی امنیتی لباس شخصی بازداشت شد.

سعید صدقی که به اتهام قاچاق مواد مخدر به اعدام محکوم شده سحرگاه چهارشنبه به همراه ۱۰ تن دیگر جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل گردید. در پی انتقال سعید به سلول انفرادی خانواده وی که بر بی‌گناهی وی پافشاری می‌کنند و معتقدند سعید در دادگاهی نا‌عادلانه به مرگ محکوم شده با رسانه‌های خارج از کشور مصاحبه می‌کنند تا اینگونه صدای خود را به گوش مسئولین ایران برسانند.

خانواده سعید که به همراه سایر خانواده‌های زندانیان محکوم به اعدام صبح چهارشنبه در مقابل بیت رهبری، ساختمان قوه قضائیه و کاخ دادگستری و همچنین زندان اوین تجمع کرده و هیچ‌گونه جوابی دریافت نکرده بودند، می‌گویند: “تنها راهی که می‌توانستیم صدای خود را به گوش مسئولین نظام برسانیم و بگوییم سعید بی‌گناه به مرگ محکوم شده، مصاحبه با رسانه‌های خارج از کشور بوده است.”


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.