پنج‌شنبه 17th دسامبر 2015 , ساعت: 08:12کد مطلب : 89125 نسخه قابل چاپ
پاسخ برادر هاشمی رفسنجانی به روزنامه رسالت

بدخواهان همچنان به دنبال ترور شخص یا شخصیت آیت الله هاشمی هستند

در حالی که روزنامه رسالت به تکرار سرنوشت آیت الله منتظری برای هاشمی رفسنجانی هشدار داده بود محمد هاشمی برادر هاشمی رفسنجانی  به  سرمقاله این روزنامه  پاسخ داد.

آیت الله منتظری در اعتراض به کشتار زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ از مقام قائم مقامی عزل شد. این مرجع عالیقدر در سال های نخست دوران اصلاحات در اعتراض به عملکرد رهبر جمهوری اسلامی به مدت ۵ سال حبس خانگی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، در متن این پاسخ کوتاه آمده است:

در پاسخ به سوال آقای انبارلوئی که پرسیده اند: آیا سرنوشت آقای هاشمی مثل منتظری است؟، فقط به کلامی از امام راحل بسنده می کنم که وقتی گروه کوردل فرقان حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را هدف گلوله کینه و خشم خود قرار دادند، در واکنش به این اقدام رذیلانه منافقانه کوردلان جاهل فرمودند: “بدخواهان بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است”.

امروز ۳۶ سال از کلام گهربار امام راحل می گذرد و بدخواهان همچنان بدنبال ترور شخص یا شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی هستند و ایشان همچنان همانند گوهری تابناک بر تارک نظام و انقلاب اسلامی می درخشد و تعداد کثیری از بدخواهان ایشان رسوا شده و بخاک سیاه نشسته اند و سرنوشت کینه توزان امروزی نیز غیر از آن نخواهد بود. وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.