چهارشنبه 18th اکتبر 2017 , ساعت: 07:10کد مطلب : 105504 نسخه قابل چاپ

با حضور نیروهای امنیتی مقابل منزل، اجازه خروج به سید محمد خاتمی داده نشد

🔺سحام مطلع شده که دقایقی پیش از سوی نهادهای امنیتی به سید محمد خاتمی اطلاع داده شده که حق خروج از منزل را ندارد. همچنین به محافظان وی نیز دستور مشابهی مبنی بر ممنوعیت خروج رئیس دولت اصلاحات از منزل داده شده است.
🔺به گزارش سحام، پیرو این دستور، از دقایقی قبل نیروهای امنیتی با حضور در مقابل منزل سید محمد خاتمی شرایط مشابه روزهای نخستین حصر آقای کروبی را برای ایشان ایجاد کرده اند.
🔺طی هفته گذشته سحام خبری را پیرامون ممنوعیت حضور محمد خاتمی به مدت سه ماه در جلسات و مراسم ها منتشر کرده بود که این خبر سه روز بعد توسط وکیل ایشان تایید شد.
🔺بنا به روایت شاهد عینی، سه ماشین متعلق به یکی از نهادهای امنیتی از ساعتی پیش در مقابل منزل آقای خاتمی پارک کرده و شرایطی مشابه حصر خانگی برای وی ایجاد کرده اند.
🔺سحام قادر به تایید و یا رد این موضوع نیست که آیا این حصر، موقتی بوده یا مانند حصر رهبران جنبش سبز، نامحدود و بدون تعیین زمان برای پایان آن.

🔺درصورت دریافت اطلاعات تکمیلی، سحام محتوای آن را منتشر خواهد شد.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.