دوشنبه 26th نوامبر 2012 , ساعت: 05:11کد مطلب : 30541 نسخه قابل چاپ
اظهار نظر عجیب رئیس کمیته امداد

با توجه به ضایعه برای امام حسین برای امام زمان صدقه بدهید

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در اظهار نظری عجیب گفت: با توجه به ضایعه‌ای که در دهه محرم برای امام حسین (ع) رخ داده است، پرداختن صدقه برای سلامتی امام زمان (عج) در این دهه مرسوم است و کمیته امداد اقدام به جمع‌آوری این صدقات می‌کند.

سعید ستاری در گفت‌وگو با ایسنا، بر لزوم حضور مددجویان در هیات‌های مذهبی و تکایا و بهره‌برداری از فضای معنوی و همچنین اطعام آنها تاکید کرد.

وی افزود: در این ماه هیات‌های مذهبی و هیات امناهای مساجد نسبت به توزیع ارزاق و غذاهای نذری میان خانواده‌های مددجو اقدام می‌کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد  با اشاره به برگزاری طرح “صلاح” در این ماه عنوان کرد: در این طرح با استفاده از روحانیون در منازل مددجویان، مراسم عزاداری برای امام حسین (ع) برگزار می‌شود و بدین ترتیب منزلت اجتماعی مددجو ارتقا یافته و معنویات در فضای خانه آنها حاکم می‌شود.

به گفته ستاری، کمیته امداد امام خمینی (ره) در این دهه مردم را برای اعطای صدقه در قالب گوسفند قربانی تشویق کرد و گفت: نذورات حاصل از این امر میان فقرا و نیازمندان توزیع می‌شود.ا

این ادعا در حالی مطرح می شود که بسیاری نسبت به مصرف صحیح صدقه های جمع آوری شده در کمیته امداد تردید دارند و معتقد هستند بخش اعظم این کمک ها خرج انتخابات های سراسری برای حمایت از یک کاندیدای خاص می شود.

 

انتهای پیام


حوزه :
  1. اخوی

    با توجه به عملکرد یزید زمان ، این شیعه مخلص هم نگران جان آقا امام زمان شده است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.