دوشنبه 14th ژانویه 2013 , ساعت: 10:01کد مطلب : 34226 نسخه قابل چاپ

بازدید امروز نمایندگان مجلس از زندان اوین و رجایی شهر لغو شد

بازدید کمیسیون امنیت ملی مجلس از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر به تأخیر افتاد. عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از به تأخیر افتادن بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر خبر داد.

  سیدباقر حسینی نماینده زابل و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر امروز انجام نمی‌شود و به زمان دیگری موکول شد.

وی دلیل این تأخیر در بازدید از زندان‌های مذکور را سفر تعدادی از اعضای کمیسیون به میانمار و همچنین برنامه‌های دیگر برخی از نمایندگان عنوان کرد.

سیدحسین نقوی نماینده ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این باره گفت: بازدید اعضای کمیسیون از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر لغو نشده فقط به زمان دیگری موکول شده است.

این در حالی است که دقیقا بعد از ظهر دیروز سخنگوی این کمیسیون بر بازدید امروز نمایندگان از زندان های اوین و رجایی شهر در گفتگو با رسانه ها تاکید کرده بود.


  1. حامد

    اینها که دعوت شده بودند چرا !

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.