دوشنبه 18th فوریه 2013 , ساعت: 02:02کد مطلب : 37340 نسخه قابل چاپ

بازجویی سه ساعته از دختر ارشد میرحسین

کوکب موسوی دختر ارشد میرحسین و زهرا رهنورد پس از احضار دوباره، صبح امروز با حضور به دادسرای مقدس اوین تحت بازجویی نیروهای امنیتی قرار گرفت.

به گزارش کلمه، در این بازجویی سه ساعته که از ساعت ده صبح امروز آغاز شده بود، از کوکب موسوی خواسته شده که امضا دهد و مسئولیت بیانیه ها و مصاحبه های اخیر خود را بپذیرد.

بازجویان که در این جلسه بازجویی برخلاف زمان بازداشت، رفتاری مودبانه داشته اند درباره جزئیات مصاحبه ها و اخبار منتشر شده سوال کرده اند.

بازجوی پرونده به خانم موسوی گفته است ما حکم تفتیش منزل شما را هم مانند خواهرانتان داشته ایم و تاکید کرده که در آینده نیز هر زمان با شما تماس گرفته شد باید برای ادای توضیحات مراجعه کنید.

بر اساس این گزارش کوکب موسوی دیروز احضار شده بود که با حضور نیافتن بازجوی مربوطه، این جلسه به امروز موکول شده بود.

دو شنبه هفته ماموران امنیتی در دو گروه جداگانه با حضور در منزل زهرا و نرگس موسوی به تفتیش و سپس بازداشت دو دختر نخست وزیر دوران جنگ تحمیلی پرداختند.


  1. احمد

    ظاهرا این کارها را میکنند که کاری کرده باشند . با سه ساعت بازجویی از خانم موسوی دنبال چه اسراری میگشتند ؟ اگر مامور امنیتی هستند که قاعدتا خود اینها بهتر از همه ، از جزئیات انتخابات ۸۸ و وقایع بعد از آن خبر دارند . اگر خبر ندارند و مانند گاگول های ولایتمدار ، به داستانهای تبلیغاتی ناشیانه نظام دل خوش دارند ، وای به حال امنیت نظام مقدس .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.