دوشنبه 25th نوامبر 2013 , ساعت: 12:11کد مطلب : 55452 نسخه قابل چاپ

ایران مذاکره مخفیانه با آمریکا را تکذیب کرد

یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه گزارش‌های اخیر منتشره در برخی رسانه‌های آمریکایی از جمله خبرگزاری آسوشیدپرس مبنی بر مذاکره مخفیانه ایران و آمریکا را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا  این مقام آگاه تاکید کرده است: همان‌گونه که چندی پیش دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه نیز تاکید کردند، هیچ گفت‌وگویی بین ایران و آمریکا به غیر از مسائل هسته‌ای و در چارچوب مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با گروه ۱+۵ صورت نگرفته است.

این مقام آگاه در وزارت امور خارجه با تامل برانگیز خواندن این‌گونه پردازش‌های رسانه‌ای و ابهام‌آفرینی نسبت به رویکرد شفاف و صریح در رویکرد تعاملی ایران در موضوع هسته‌ای خاطرنشان کرد: لازم است رسانه‌ها آثار ناشی از پردازش‌های خبری نادرست و مبهم که فضای ایجابی منبعث از مذاکرات ژنو و توافق حاصله فیمابین را تحت تاثیر قرار می‌دهد، توجه داشته باشند.

خاطرنشان می شود برخی گزارش ها مبنی بر ارتباط مخفیانه  ایران و آمریکا قبل از مذاکرات اخیر و حتی قبل از انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده بود.


حوزه :
  1. ناصر

    مقام اگاه از چی ؟ از مذاکرات !!.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.