یکشنبه 14th اکتبر 2012 , ساعت: 12:10کد مطلب : 26439 نسخه قابل چاپ
شیخ یوسف قرضاوی

ایران، چین و روسیه را نفرین کنید آنها در کنار اسد ایستاده اند

روزنامه جمهوری اسلامی  نوشت : شیخ یوسف قرضاوی در خطبه نماز جمعه قطر از زائران خانه خدا خواست در مراسم حج امسال ایران را نفرین کنند چرا که ایران در کنار دولت سوریه ایستاده و جلوی سقوط آن را گرفته است.

قرضاوی با اشاره به حمایت‌های ایران، چین و روسیه از نظام حاکم بر سوریه گفت: جهان عرب و جهان اسلام باید در برابر این سه کشور بایستند چون آنها با حمایت‌های سیاسی، نظامی و مالی در کنار رژیم حاکم در سوریه قرار گرفته و درحال کشتن مردم در این کشور هستند.

این روزنامه در توضیحی بر سخنان قرضاوی آورده است:« قرضاوی هیچ اشاره‌ای به حمایت‌های مالی، تسلیحاتی سیاسی و تبلیغاتی آمریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان، قطر و ترکیه از شورشیان و مخالفان دولت سوریه نکرد و از جنایاتی که سازمان القاعده و تروریست‌هائی که این سازمان افراطی و تروریستی از کشورهای مختلف برای جنگ با دولت سوریه و کشتار مردم این کشور اجیر کرده به میان نیاورده است. اظهارات قرضاوی نشان می‌دهد وی به سفارش دولت قطر این سخنان را به زبان آورده است.»

با این وجود بسیاری از کشورهای منطقه از اینکه جمهوری اسلامی ایران از کشتارهای بی رحمانه اسد علیه مردم کشورش حمایت می کند شدیدا ناراضی هستند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.