جمعه 1st ژوئن 2012 , ساعت: 03:06کد مطلب : 11185 نسخه قابل چاپ
شروع طوفانی شاگردان ولاسکو برای کسب سهمیه المپیک

ایران،کره را له کرد

دقایقی قبل تیم ملی والیبال ایران توانست در نخستین بازی انتخابی المپیک در ۳ ست متوالی و با اقتدار تیم ملی کره را شکست دهد.

تیم ملی والیبال ایران در این بازی که در ورزشگاه مترو پلی تن توکیو برگزار می شد توانست پیش چشم ۵۰ تماشاگر ایرانی ساکن ژاپن که از اقصی نقاط این کشور برای حمایت ملی پوشان به ورزشگاه آمده بودند ، توان بالای فنی اش را به رخ شاگردان پارک ، سرمربی سابق تیم ملی کشورمان بکشاند.

پارک که تقریبا قبل از بازی می دانست شانس زیادی برای برتری برابر تیم ملی ایران ندارد و سعی کرد با گفتن این جمله که نیمی از تیمش مصدوم است ، بهانه تراشی کند. شاگردان ولاسکو در این بازی با نتایج ۲۵ بر ۱۷ ، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۶ از سد رقیب گذشتند و حالا مثل چین و استرالیا از بازی اولشان ، ۳ امتیاز گرفته اند. ایران در پوئن شماری هم ۷۵ امتیاز مثبت دارد و ۵۱ امتیاز هم از دست داده است که شرایط خوبی را برای والیبال کشورمان رقم زده است. درخشش جوانانی مثل فرهاد قائمی و امیر غفور ، رضا قرا در کنار با تجربه هایی چون نادی ، معروف زرینی ، موسوی ، مهدوی و … در این بازی ، حسابی ایرانی های حاضر در سالن را به وجد  آورده بود و شعار شیر فرهاد بود که به افتخار قائمی و ظریف برای ملی پوشان مان سر داده می شد.

تیم ملی ساعت ۹:۳۰ دقیقه فردا به مصاف تیم چین می رود که جدی ترین رقیب آسیایی ایران است برای رسیدن به سهمیه المپیک . اگرچه ولاسکو پیش از بازی ها در تهران گفته بود که برای قهرمانی به این بازی ها می رود و هدفش تنها کسب سهمیه المپیک نیست!


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.