شنبه 13th آوریل 2013 , ساعت: 10:04کد مطلب : 41468 نسخه قابل چاپ
فاضل لنکرانی:

اگر شورای‌ نگهبان در انتخابات سال۸۴ درست عمل می‌کرد وضعیت کشور این‌گونه نبود

آیت الله شیخ جواد فاضل لنکرانی از مراجع تقلید و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه اگر شورای نگهبان دو دوره قبل در انتخابات ریاست جمهوری به وظیفه خود درست عمل می کرد وضعیت کشور اینگونه نبود. افزود: عده ای تلاش می کنند تا نقش مراجع و روحانیت را در امور کشور را کمرنگ کنند.

سایت خانه ملت نوشت: دکتر علی لاریجانی صبح جمعه با آیت الله شیخ جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ملاقات کرد.

آیت الله فاضل لنکرانی از مراجع تقلید در این دیدار گفت: اگر ما مطلبی درباره شما می گوییم بر حسب وظیفه است و حقیقتاً به شما اعتقاد داریم.

وی ادامه داد: باید حادثه روز ۲۲ بهمن شهر قم پیگیری شود و مردم به طور دقیق در جریان این حادثه قرار بگیرند.

وی درباره شرایط فعلی کشور تصریح کرد: اگر شورای نگهبان دو دوره قبل در انتخابات ریاست جمهوری به وظیفه خود درست عمل می کرد وضعیت کشور اینگونه نبود.

آیت الله فاضل لنکرانی یادآور شد: اکنون شاهد هستیم عده ای تلاش می کنند تا نقش مراجع و روحانیت را در امور کشور به بهانه اینکه برای حفظ شأن روحانیت نباید آنها در امور سیاسی نظر دهند کمرنگ کنند و می گویند مراجع ساکت باشند در حالی که روحانیت به ویژه مراجع عالیقدر همواره در رأس قرار دارند و همیشه در کنار مردم بوده و صدای آنها بوده اند.

در این دیدار دکتر لاریجانی از مواضع آیت الله فاضل لنکرانی درباره حادثه روز ۲۲ بهمن شهر مقدس قم تشکر کرد و درباره شرایط کشور از ابعاد مختلف توضیحاتی را بیان کرد.


  1. احمد

    بعــــله در راس امور قرار دارند و دلیل آنهم برعکس شدن پاچه خواری . درست نمیگم قربان ؟

  2. شیرازی

    ۱ – احمد آقا خدا عمرت دهد که حق گفتی
    ۲- از کی تا بحال ایشان شده اند آیت الله و مرج تقلید ؟ حتما این القاب هم مانند درجات حلبی سپاه و بسیج است

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.