یکشنبه 17th فوریه 2013 , ساعت: 04:02کد مطلب : 37249 نسخه قابل چاپ
اکبر هاشمی رفسنجانی

اگر در گذشته با افراطی ها برخورد می شد امروز شاهد حادثه قم نبودیم

هاشمی رفسنجانی در نطق آغازین جلسه دیروز  مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن محکوم کردن حادثه ۲۲ بهمن شهر قم به عنوان اوج بداخلاقی ها در کشور تاکید کرد: باید با ریشه بداخلاقی ها برخورد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای سخنان خود  ضمن ابراز تأسف از وقوع برخی بداخلاقی‌های سیاسی در کشور به‌ویژه در  قم گفت: وقایع این شهر در روز ۲۲ بهمن، اوج بداخلاقی‌های سیاسی در کشور بود.

وی همچنین افزود: قم، شهر مرجعیت و خیزش انقلاب اسلامی است و اتفاقات رخ داده در این شهر آن هم در روز ۲۲ بهمن، روز جشن ملی مردم ایران به‌هیچ‌وجه در شأن نظام جمهوری اسلامی نبود و کام دلسوزان نظام و مردم را تلخ کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت  تأکید کرد: ابعاد این حادثه و حوادث مشابهی که از گذشته تاکنون در نقاط دیگر کشور شاهد آن بوده‌ایم، حاکی از وجود و تقویت جریانی ناسالم از افراطی‌گری در کشور است که اگر در گذشته به طور جدّی مورد بررسی قرار می‌گرفت و با علل و ریشه‌های آن برخورد می‌شد، دیگر شاهد تکرار این‌گونه بداخلاقی‌های کور سیاسی در کشور نبودیم.

هاشمی رفسنجانی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: وقایع تلخ شهر قم نیز نباید عادی تلقی شود و انتظار می‌رود به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد تا مسببین آن شناسایی و با آنان برخورد شود.


 1. حامد

  و البته شاهد ادامه سلطه آقایان بر کشور .

 2. جواد

  بله درست است اگر هاشمی و مرعشی به دلیل سازماندهی حمله به نشریات در گذشته محاکمه و مجازات می شدند این اتفاقات کمتر می افتاد.

 3. شیرازی

  این افراطی گری ها را کی بوجود آورد ؟ صد البته اول شخص جنابعالی با همدستی رهبر تا بتوانید بر کشور سلطه داشته باشید.
  {…} ضد ایران و ایرانی این سیاه بازی ها دیگر اثر ندارد

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.