سه‌شنبه 8th مارس 2016 , ساعت: 07:03کد مطلب : 92040 نسخه قابل چاپ
واکنش روحانی به حکم اعدام زنجانی:

او چگونه و با اجازه چه کسی توانست نفت بفروشد؟

رییس جمهور با بیان این پرسش که فردی به اعدام محکوم شده اما پول ها کجا رفت؟ گفت: اعدام که مشکلی را حل نمی‌کند.

 به گزارش  ایسنا،‌حسن روحانی که به یزد سفر کرده است،‌ در واکنش به محکومیت بابک زنجانی به اعدام گفت: شما دیدید از فضای تحریم یک آدم توانست دو میلیارد و ششصد،‌ هفتصد میلیون دلار پول نفت و غیر از نفت را البته همه این پول، پول نفت نبود و پولی هم به او داده بودند،‌ به دست آورد. خب حالا می‌گویند به اعدام محکوم شده است. پول کجا رفت، اعدام که مشکلی را حل نمی‌کند.

رییس جمهور اضافه کرد: سوال مردم این است که دو میلیارد و هفتصد میلیون دلار کجا رفته است؟ چه کسانی حمایت کردند؟ چه کسانی توانستند این فضا را بوجود بیاورند که او بتواند این همه اموال را در اختیار بگیرد؟ خواست مردم این نیست که او اعدام بشود یا نشود. ما که وارد حکم قضایی نمی شویم و خودشان می‌دانند. به هر حال دادگاه به یک حکمی می رسد و به هر حکمی می‌خواهد برسد اما خواست مردم این نیست.

وی افزود: خواست مردم این است بفهمند او چگونه و با اجازه چه کسی توانست نفت بفروشد؟ چرا به او اجازه دادند؟ این پول کجا رفت؟ می‌گویند این آدم زمین دارد،‌ خب ما کاری به زمین او نداریم،‌ مگر به آن پول زمین خریده است؟ آن پول کجا رفت.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.