سه‌شنبه 9th جولای 2013 , ساعت: 07:07کد مطلب : 47450 نسخه قابل چاپ
تهدید های تکراری تیم احمدی نژاد

افشاگری احمدی نژاد سونامی هلاک کننده خواهد بود

تهدیددهای بدون عمل تیم احمدی نژاد همچنان ادامه دارند.

به گزارش دیگربان محمد جعفر بهداد، معاون سیاسی دفتر رئیس دولت دهم٬ محمود احمدی‌نژاد را بزرگ‌ترین «شهید تهمت» در نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد و نسبت به افشاگری «هلاک کننده» وی هشدار داد.

بهداد در یادداشتی که روز سه‌شنبه (۱۸ تیر) از وی در «شبکه ایران» منتشر شده٬ حملات تند و بی‌سابقه‌ای به محافظه‌کاران منتقد احمدی‌نژاد کرده و به آن‌ها نسبت به افشاگری رئیس دولت هشدار داده است.

وی نوشته سینه احمدی‌نژاد «به محل انباشت اطلاعاتی تبدیل شده و چنانچه این سینه گشوده شود، یک سونامی هلاک‌ کننده‌ای علیه تعداد زیادی از رانت‌خواران سیاسی و اقتصادی به راه خواهد افتاد.»

به نوشته بهداد این اطلاعات احمدی‌نژاد تا کنون «به علت برخی ملاحظات- که البته تاریخ مصرف دارد- از جنس ناگفته‌ باقی مانده است.»

این عضو دفتر احمدی‌نژاد در ادامه نوشته که «سوگوارانه باید گفت بوی عفن تفرعن و انتقامجویی از مواضع سیاسی و فرهنگی بعضی مدعیان اصولگرایی» آن‌ها را در میان مردم به «مجموعه‌ای غیرقابل اعتماد تبدیل کرده است.»

بهداد همچنین از «کانون فتنه‌ای» علیه احمدی‌نژاد خبر داده که «با اسم رمز انحراف، حزب‌اللهی‌ها را از موضع حامی احمدی‌نژاد، به موضع نفی و تخریب کشاند و دولت بی‌دفاع او را آماج انواع دشنام‌گویی‌ها و سرکوبگری‌های سازماندهی شده و هدفمند قرار داد.»

وی افزوده این کانون به گونه‌ای عمل کرده که «نیروهای ارزشی در این بازی پیچیده، به نقطه‌ای رسیدند که سرکوب شدن دولت منحرف از سوی ایادی فتنه را حق رئیس جمهور و یارانش می‌دانستند.»

بهداد در پایان یادداشت خود آورده است: «اگر خویشتنداری متعهدانه و سکوت هدفمند رئیس جمهور در قبال ستم‌های صورت گرفته نبود، قطعاً تمامیت ارضی و منافع ملی ایران در شرایط مخاطره‌آمیزی قرار می‌گرفت.»

محمود احمدی‌نژاد بیش از هشت سال از در دست داشتن مدارک و اسنادی علیه بسیاری از مقام‌های جمهوری اسلامی سخن گفت و ادعا کرد در صورت افشای آنها٬ نظام با «بحران‌های جدی و عمیقی» مواجه می‌شود.

احمدی‌نژاد و نزدیکان وی طی دو سال گذشته بار‌ها به طور مستقیم و غیر مستقیم تهدید به افشای این اسناد کردند٬ اما هیچ‌گاه تهدید‌های خود را عملی نکردند.


حوزه :
  1. گل آقا

    این آقای بهداد یک استالین کوچک است و در سالهای قدرقدرتی هندوانه زیر پای رهبر میگذاشتند تا او را وادار کنند بیاید دوستان خیلی نزدیک خود از جمله آقای رفسنجانی را از دم تیغ بگذراند. حالا البته ته هارت و پورتهای شان است و البته مثل مار زخمی شده اند و دربدر دنبال طعمه میگردند. خطرشان هم از همین بابت است. باید به مقامات هشدار داد و دوستان اصلاح طلب هم مواظب باشند.

  2. مريم

    {…} به جای بگم بگم ان وقت که فرصت داشتی {…} شدی و{…} حالا هم بهتر ه بری بمیری دیگه چه غلطی نکردی برای مردم برو گم شو بدنام {…}

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.