شنبه 18th می 2013 , ساعت: 04:05کد مطلب : 44269 نسخه قابل چاپ
واکنش ستاد مشایی به نامه عزت الله انتظامی:

استفاده از هنرمندان در امور سیاسی و انتخاباتی، امری مذموم و نکوهیده است

کمیته رسانه ستاد حامیان مردمی اسفندیار رحیم مشایی در خصوص همراهی عزت الله انتظامی با مشایی در وزارت کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

این اطلاعیه در واکنش به نامه عزت الله انتظامی به مردم ایران در مورد حضورش در وزارت کشور هنگام  ثبت نام رحیم مشایی در انتخابات صادر شده است. آقای انتظامی در مورد چگونگی حضور ناخواسته خود و هدایت عامدانه وی به سوی وزارت کشور توضیح داده بود. وی ضمن مرزبندی با سیاسیون تاکید کرده بود برای مردم باقی خواهد ماند. 

 به گزارش  فارس،در پی انتشار برخی حواشی درباره حضور عزت الله انتظامی در روز ثبت نام رحیم مشایی، کمیته رسانه ستاد حامیان مردمی اسفندیار رحیم مشایی اطلاعیه ای صادر کرد.

 متن این اطلاعیه به شرح  زیر است:

 

استفاده از هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر در امور سیاسی و انتخاباتی، امری مذموم و نکوهیده ارزیابی می شود. از همین رو درخواست های متعدد هنرمندان عزیز کشورمان برای همراهی در روز ثبت نام همواره با پرهیز همراه شده است.

استاد عزت الله انتظامی از مفاخر برجسته و چهره های ماندگار عرصه فرهنگ و هنر کشورمان هستند و بی شک، شرایط کنونی ایشان، برای ما قابل درک بوده و از آنجا که ایشان را استاد پیشکسوت این عرصه می دانیم، حفظ شان و جایگاه استاد عزت الله انتظامی را بر خود مفروض می داریم.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.